Kompletní tabulka

FSC Libuš - TJ Sokol Cholupice 2:2 (0:0)

FSC Libuš - TJ Sokol Cholupice  2:2 (0:0)

26.kolo – sobota 16. 5.2015 – 10,15hod

V sobotu jsme byli svědky, jak naši fotbalisté doslova darovali domácím remízu. Ještě v 89.minutě vedli 2:0, aby za necelé tři minuty toto vedení ztratili a o body se rozdělili. Je to rozhodně, po remíze v minulém kole, další dvoubodová ztráta pro náš tým.

Po celé utkání měli naši značnou převahu, ale opět nebyli dlouho schopni vyjádřit svoji převahu gólem. Místo přímé střely na bránu stále něco vymýšleli, kombinovali, dávali jeden druhému přednost tak dlouho, až z toho nebylo nic.

Po bezbrankovém poločase se přeci jen zaslouženě ujali v 68.minutě vedení. Filip Janoušek poslal dlouhý centr na Lukáše Poláka, ten přihrál do vápna Kamilu Zelenkovi, který doklepl balón do sítě. Když v 88.minutě rozvlnil síť za domácím gólmanem Lukáš Polák podruhé, byli všichni přesvědčení, že všechny body pojedou do Cholupic. To by se však nesměli naši hráči zbláznit. Místo poklidného dohrání se naši pustili do nesmyslného útočení. Přišla první chyba a v 89.minutě snížení na 1:2. Nebyl to však konec. Po rozehrání se opět vrhli všichni naši do útoku, neměli zajištěnou obranu a v druhé minutě nastavení za to byli potrestáni. Ztratili míč a najednou šli na Martina Bartoše, který neměl po celé utkání téměř žádnou práci, dva hráči a nedali mu žádnou šanci. 91.minuta a bylo vyrovnáno 2:2. V minulém kole ztratili naši dvoubrankové vedení za osmnáct minut, tentokrát jim na to stačili minuty dvě. Dva zápasy za sebou, dvě remízy, úplně zbytečně ztracené čtyři body.

Ruda Kahle byl z výsledku velmi rozladěn:

„co říci k samotnému zápasu, hráli jsme sice výborný zápas, paradoxně, čím lépe hrajeme, tímto to hůře končí. Dnes to byl asi vrchol debility, jinak to nazvat nejde, dvě minuty před koncem jsme vedli o dva góly. V poslední minutě si necháme dát gól po naší standartce, je ukázkou nekázně. Někteří si šli zahrát, ale to se dá maximálně v A třídě. Pokud chceme dělat slušné výsledky v přeboru tak to nemůžeme dopustit. Libuš měla snad jednu, dvě šance, nakonec dostaneme gól, který vůbec nevyplynul ze zápasu. Nelze to nazvat jinak, než nekázeň. Doufám, že se to už nebude opakovat.“