Kompletní tabulka

Motorlet B - Sokol Cholupice 4:0

Motorlet B - Sokol Cholupice  4:0

Cholupice odjely z Jinonic s prázdou, domácí jim na cestu přibalili čtyři gól

Na Motorletu se v páteční podvečer hrál hodně dobrý přeborový fotbal. Cholupice potvrdily svou jarní kvalitu. Bohužel v první půli vyrobily v defenzívě několik chyb, které domácí rezerva dokázala efektivně potrestat a už do přestávky si vybudovat tříbrankový náskok. Krátce po pauze přidali domácí čtvrtý gól a bylo hotovo. Pro hosty je čtyřbranková porážka až příliš krutá.

Běžela teprve první minuta, kdy se po pravé straně protáhl obranou Cholupic Hák, našel před brankou úplně volného R. Kloučka, který ale zamířil jen do brankáře Pajazitiho. Vzápětí střelu Měsky Pajaziti jenvyrazil, nikdo z domácích se k dorážce nedostal.

Na druhé straně pálil v dobré pozici nad branku Šmejkal. A domácí poprvé udeřili ve 13. minutě. Z levé strany odcentroval na zadní tyč Měska, tam se zjevil R. Klouček a poslal míč do sítě. Za dvě minuty střílel
z přímého kopu Jonáš, trefil jen boční síť.

Ve 23. minutě chyboval domácí Burýšek, míče se zmocnil J. Klouček, ale poslal míč podél celé branky
a domácí obrana požár uhasila.

Po půlhodině hry se dostal dvakrát k zakončení domácí R. Klouček, ale v obou případech jej vychytal Pajaziti. Golman Cholupic ale ve 34. minutě už tolik štěstí neměl. Rychlý útok domácích zakončil tvrydou ranou Konopásek, Pajaziti míč vyrazil před sebe d obíhající R. Klouček jej pohodlně uklidil do odkryté branky.

Kontrovat mohl na druhé straně Šmejkal, Pacovský byl proti a zasáhl skvěle. A tak udeřili opět domácí.
V poslední minutě první půle hosté na vlastní polovině ztratili míč, Měska jej rychle poslal na volného Krolopa, který jej posunul podél vybíhajícího Pajzitiho před opuštěnou branku a Hák měl lehký úkol - 3:0.

Čtyři minuty po přestávce měli velkou šanci hosté. Nwogu uvolnil Jemelíka, ten vlétl do šestnáctky,
ale Pacovský jeho střelu nohou vykopl. A tak opět udeřili domácí. Přečíslení čtyři na dva zatáhl Hák, před brankou našel Krolopa, který mířil do tyče. K odraženému míči se dostal R. Klouček, vrátil jej opět Krolopovi, který druhý pokus už nasměroval přesně - 4:0.

Za tohoto stavu už se zápas v podstatě jen dohrával. Vidět bylo ještě několik nadějných situací před oběma brankami, ale na výsledku už se nic nezměnilo.

Motorlet B - Cholupice 4:0 (3:0)
Branky: 13. a 34. R. Klouček, 45. Hák, 56. Krolop. ŽK: 26. Scharf - 43. Srba. Rozhodčí: Tereba - Cichra, Bočok. Diváků: 80.
Motorlet B: Pacovský - Buryšek, Scharf, Jonáš, Kalvas - Konopásek - Hák, Měska (78. Pavel), Krolop
(66. Strnad), Hudec (63. Mašek, 70. Kuchař) - R. Klouček (56. Stříbrský). Trenér: Jaroslav Kuchař.
Cholupice: Pajaziti - Bábovka, Vršecký (88. Špaček), Srba, Masner - J. Klouček, Douda, Jemelík,
F. Janoušek (37. Nwogu) - Šmejkal (80. Vacík), Souček. Trenér: Rudolf Kahle.

Hlasy trenérů
Jaroslav Kuchař (Motorlet B): „Maximální spokojenost. Osobně jsem měl ze soupeře velký strach, když jsme se díval jak hrál na jaře, bál jsem se, že nás přejedou. Dneska jsme ale podali nejlepší výkon na jaře. Bylo vidět, že hodně trénujeme, kluci jsou na tom fyzicky dobře. Ukázalo se to, na co jsem celé jaro čekal. Fakt jsme hráli dobře, hodně jsme stříleli, dávali jsme góly. Fyzicky jsme ten zápas ovládli. Jestli mi bude někdo zase vykládat, že se na Motorletu málo trénuje, ať se přijde podívat na béčko.”
Rudolf Kahle (Cholupice): „Myslím, že takovýhle zápas musel přijít. Myslím, že momentálně jsme asi,
co se týče kombinace, nejlepší mančaft v přeboru. Klukům jsem poděkoval. První půle byla super, bohužel jsme udělali chyby. Motorlet byl hodně pohyblivý. V první půli jsme se do jejich obrany dostávali a výsledek 3:0 byl šílený. Chtěli jsme dát po přestávce rychle gól, bohužel nám to tam nespadlo. Šancí jsme měli dost. My si to na jaře užíváme a jdeme na pivo. Motorlet naše chyby potrestal a vyhrál zaslouženě. Dneska musím pochválit i rozhodčí.”

Nejlepší hráč Motorletu B: David Scharf.
Nejlepší hráč Cholupic: Zdeněk Vršecký.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: František Hák (Motorlet B).