15. TJ AFK Slivenec 21 30:62 15
16. TJ Slovan Bohnice 21 33:72 12

Kompletní tabulka

TJ Sokol Stodůlky : TJ Sokol Cholupice 0 :3

Druhé utkání jara odehrál náš tým opět na hřišti soupeře. Tentokrát je čekali hráči Stodůlek, kteří jsou sice umístěním v druhé polovině tabulky, ale body se ze Stodůlek nevozí zadarmo. Poprvé se hrálo na přírodním trávníku, který však nebyl ve stavu, který by si tato soutěž určitě zasloužila. Naši hráči od prvního hvizdu rozhodčího ukázali, kdo bude režisérem tohoto duelu. Určitě tomu napomohla rychlá branka už v 5.minutě zápasu, kdy se nepovedená střela Zdeňka Jemelíka dostala k Jakubovi Sznapkovi a ten patičkou dokonale překvapil domácího gólmana. Úvodní gól hodně srazil do kolen domácí hráče. Hra byla hodně nepřesná na obou stranách, dosti tomu napomáhal hrbolatý trávník. Akci snů předvedl v 36.minutě Josef Masner, když přilepil balón na svoje kopačky ještě na vlastní půli, přešel mezi všemi bránícími domácími hráči a nechytatelnou střelou rozvlnil síť za domácím brankářem podruhé.

Druhou půli začali lépe naši hráči. Již ve 46.minutě měl tutovku Ondřej Honka, ale nevyužil ji, míč se však dostal ke Kubovi Sznapkovi, který z úhlu trefil přesně. Ve 46. minutě svítilo na ukazateli příznivé skóre pro naše barvy 0:3. Tento stav vydržel až do konce utkání. Naši kontrolovali hru a výhru si stoprocentně zasloužili, protože domácí si nevytvořili ani jednu vyloženou šanci.

Trenér Ruda Kahle neměl žádný důvod být nespokojený:

„dnešní zápas, vzhledem k tomu, že jsem viděl  minulý týden Stodůlky na Střešovicích, kde přes prohru byl tým Stodůlek lepším mančaftem,přestože prohrál 2:0, ale historie neptá, kdo byl lepší, jsem se trochu obával, jak to zvládneme. Špatný povrh hřiště, který byl sice pro oba týmy stejný, nás hodně limitoval. Snažili jsme se k tomu přizpůsobit taktiku, kterou jsme splnili snad na sto dvacet procent. Klukům musím poděkovat za disciplínu, protože chybělo šest hráčů základu, což je už opravdu hodně. Je však vidět, že kluci, kteří dnes hráli, mají k tomu kladný vztah, přistoupili k utkání se vší odpovědností, za což jim patří dík. V souvislosti se včerejším výsledkem Sparty Krč se nám podařilo zvětšit náskok. Je však před námi ještě jedenáct utkání, soutěž ještě nekončí…“