AFK Slivenec1

Sokol Lipence - Sokol Cholupice 2 : 1 (1:1)

Sokol Lipence - Sokol Cholupice  2 : 1 (1:1)

Body zůstaly v Lipencích:

Tak jak jsem chválil hráče za nasazení v utkání se Střešovicemi, dnes myšlenkami tým nebyl zcela v utkání. Asi si hráči neuvědomují, že hrajeme v každém utkání o veledůležité body.

Dnes na nás stačilo nakopávat dlouhé míče a nenechat nám na těžkém terénu čas na rozehrávku. Domácím jsme připravovali jednu standardní situaci za druhou, zbytečnými fauly a ve 23.minutě jednou z levé strany domácí nepohrdli. Centr, náběh na polovysoký míč a Lukáš Provazník nestačil zareagovat …1:0, šok!!

Upracovaná a složitá hra, nikdo nemluví, není důraz a opět po našem rohu…Lukáš Habart nestačí zastavit útok domácích a je tu přečíslení 3 na 1, naštěstí pro nás domácí hráč po vyšachování Radka Zavadila míjí zcela odkrytou branku.

Ve 44.minutě se nám podařilo dostat do zápasu. Pod tlakem zahrál Ondra Hertl krásnou přihrávku po lajně, Patrik Sopr zatáhl míč do vápna hostí, Filip Gazdanovič ještě přihrává na Aleše Burdu a ten se pod břevno nemýlí a srovnává 1:1,důležité!!! Poločas 1:1.

Všichni věříme, že nás vyrovnání nakopne a ve druhém poločase budeme aktivní. Opak je pravda. Domácí opět jednoduchou hrou v 53.minutě získávají roh, Lukáš Provazník v brance nejde pro centr a Kuba Štoček nechává hlavičkovat hráče, který opět dostává domácí do vedení 2:1!!

Zbytek utkání se snažíme dostat do šance, tlačíme se dopředu, marně. Přetažený centr Filipa Vodrážky nikoho nenašel a střela Aleše Burdy šla nad. Lipence nás už nepouštějí zdržováním a odkopy do delší hry a tak prožíváme hořké zklamání.

Porážka 2:1!!!

Hráč utkání: Lukáš Srba