16. TJ Slovan Bohnice 22 33:77 12

Kompletní tabulka

TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 2:0

TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha  2:0

V sedmém kole přijel na náš pažit nováček soutěže z Tempa. Naši od první minuty rozjeli opět svoji hru, založenou na rychlé kombinaci. Celý poločas byli lepší. Jeden útok střídal další a další. Největší slabinou bylo proměňování vypracovaných šancí. Hráči se doslova předháněli v jejich zahazování. Ty největší neproměnili Honka, Dombi, Srba a další. Diváci se měli opravdu na co koukat. Střeleckou smůlu protrhl až ve 31.minutě Roman Janoušek. Akci založil Tomáš Pechar, přihrál Ondřeji Honkovi, ten uvolnil Romana, který opět prokázal svoji střeleckou pohotovost a otevřel skóre utkání. I nadále byli naši lepším týmem, ale dalšího gólu se již diváci do přestávky nedočkali.

Druhou půli již naši neodehráli v úplně vysokém nasazení, ale přesto měli hru pod svou kontrolou. Vypracovali si opět několik šancí, ale střeleckou mušku měli hodně vychýlenou. Hosté měli snad jednu stoprocentní šanci na vyrovnání, ale po střele, kterou Martin Nigoš stačil vyrazit, nedokázal další hráč dopravit do zcela odkryté brány. Střelecké trápení našich skončilo v 78.minutě. Tomáš Pechar rozehrával přímý kop, míč však skončil na břevně brány hostí, ale poctivě dobíhající Ondra Honka hlavou dopravil míč do sítě a upravil tak na konečných 2:0. Hosté se na žádný závěrečný nápor nezmohli, lépe řečeno, naši jim to nedovolili a celkem pohodlně dotáhli utkání do vítězného konce.

Trenér Ruda Kahle musel být s výhrou určitě spokojen:

„dnes jsem rád, že jsme potvrdili přivezené body z Třeboradic. Jsem spokojenější s první půlí, než s druhou. Byli by jsme asi hodně nároční, abychom vydrželi celý zápas hrát kombinačně, aniž by se hráči zastavili. Hráli jsme trpělivě a dali první gól, pak jsme trochu od své hry ustoupili, dvakrát to tam smrdělo kolem naší brány. Musíme se podívat na to, jak jsme tam špatně stáli. V druhé půli byl možná o poznání pohyb trochu horší než ke konci půle první. Přesto si myslím, že jsme byli celý zápas lepší než soupeř. Vítězství se počítá, vyhráli jsme s nulou, dva góly dali. Postoupili jsme v tabulce na čtvrtý flek, je to určitý bonus, takže určitě spokojenost. Teď se musíme připravit na další zápas. Kluci makají, tak jedeme dál, kluci se musejí více vyhecovat, aby těch slabších chvil bylo co možná nejmíň.“