16. TJ Slovan Bohnice 21 33:72 12

Kompletní tabulka

FC Háje Jižní Město - TJ Sokol Cholupice 3:0

FC Háje Jižní Město - TJ Sokol Cholupice  3:0

Další utkání, ve kterém naši fotbalisté vyšli naprázdno a to jak bodově, tak i střelecky. Nedá se napsat, že by zápas vypustili i když pohyb na hřišti nebyl takový, jak jsme si poslední dobou zvykli, ale žádný gól se jim vsítit nepodařilo a naopak po velkých vlastních chybách třikrát inkasovali a to od jednoho hráče, kterému ke vstřelení všech tří gólů hodně napomohli.

Úvod utkání byl celkem vyrovnaný, na našich bylo vidět, že jim umělka moc nesedí, ale snažili se s tím vyrovnat. Měli i několik dobrých akcí, které však nedotáhli do konce. První větší chybu našich, když celkem zbytečnou přihrávku zpět domácí, hráči zachytili, přečíslili naši obranu a v 17.minutě dali první gól zápasu. Naši se snažili o vyrovnání, ale vůbec se jim nedařila koncovka. Když už se někdo odhodlal vystřelit, netrefil bránu. Snad největší možnost měl Ondřej Honka, ale jeho hlavička jen lízla tyč.

Do druhé půle šli naši s cílem zvrátit vývoj utkání. Jenže se hrála čtvrtá minuta druhého poločasu a opět po zaváhání obrany šli domácí do rychlého brejku a zvýšili na 2:0. Když v 62.minutě přidali třetí gól, bylo o vítězi rozhodnuto. Domácí si sice vypracovali několik dobrých příležitostí, převážně z rychlých brejků, ale góly dávali jen po našich chybách. Je to velká škoda, protože soupeř nehrál až tak dobře, jak tomu říká konečný výsledek.

S výsledkem se nedá již nic dělat, prohru již nikdo nezmění. Síly budou mít možnost naší se stejným soupeřem změřit již toto úterý, kdy spolu sehrají utkání 3.kola Teskahorpoháru PFS, tentokrát na vlastním hřišti. Výkop bude ve 14,30 hodin.

A jak zhodnotil zápas trenér Ruda Kahle:

„ dneska zápas špatný, bez pohybu, byly tam věci, které do áčka nepatří, Ukázalo se v plné nahotě, zcela zaslouženě jsme prohráli, budeme muset si mezi sebou promluvit a vyvodit nějaký závěr. Musíme si říci, co nechceme, co sem nepatří a hlavně si nenecháme cíleně kazit sezonu.

Nemůžeme se vymlouvat na zranění, s tím se musí vyrovnat i ostatní mančafty. Hráči, kteří dostanou šanci, musí být na hřišti vidět. Takže prohra zasloužená, máme před sebou ještě čtyři kola, na které se musíme připravit. Potřebovali bychom uhrát alespoň šest bodů a pak jít na zimní přípravu.“