16. TJ Slovan Bohnice 21 33:72 12

Kompletní tabulka

TJ Sokol Cholupice - FC Háje Jižní Město 1:3 - Pohár

TJ Sokol Cholupice - FC Háje Jižní Město  1:3 -  Pohár

S mužstvem Hájů náš tým hrál před třemi dny v mistrovském utkání a prohrál 0:3. V pohárovém zápase jim chtěl mančaft na vlastním hřišti porážku oplatit a postoupit do čtvrtého kola. Vzhledem k tomu, že přibývá zraněných hráčů, byl tým doplněn o dva hráče béčka, Radka Zavadila a Aleše Burdu. Utkání začali velmi dobře a již v 1.minutě vstřelili úvodní gól utkání. Ondra Honka šikovně prostrčil balon Luboši Neveršilovi, který nedal brankáři hostí šanci. Velice povedený začátek. Jenže tento gól zapůsobil spíše negativně. Přestali tak nějak hrát, bojovnost, která je zdobila, se jaksi vytratila. A tak nebylo divu, když hostující hráči začali být pomalu, ale jistě lepším mančaftem. Odměnou jim byl vyrovnávací gól v 9.minutě. Diváci byli svědky nezajímavého fotbalu. Dalo by se směle napsat, že při tréninku hraje většina hráčů s větším nasazením, než tomu bylo v pohárovém utkání.

Kdo čekal, že hra v druhé půli bude ze strany našich fotbalistů lepší, byl hodně zklamán. Hosté hráli přeci jen s větším nasazením. V 53.minutě vstřelili druhý gól a na konečných 1:3 upravil skóre pohárového utkání autor všech tří gólu ze sobotního mistráku Josef Bičaník.

Odveta za porážku z mistrovského utkání se našim nepodařila. V loňském ročníku poháru naši na mužstvo Hájů narazili již ve 2.kole a byli neúspěšní. Letos se soupeři potkali až v kole  třetím a opět vyšli vítězně hosté.

Trenér Ruda Kahle nebyl vůbec spokojen:

„zápas podobný jako na Hájích, dnes to možná bylo kombinačně trochu lepší, vzhledem k tomu, že soupeř hrál hůře než hrál doma. V 1.minutě dáme gól, pak si necháme s nákopu dát vyrovnávací gól. Měli jsme nechat honit soupeře, jenže se tak nestalo. Nakonec jsme dostali další dva góly po vysokých centrech. Budeme muset hrát důraznější a rychlejší. Dnes nám obojí chybělo, takže se nemůžeme divit, že prohráváme.“