1. | Spartak Kbely | 18 | 52:22 | 45 |
2. | Prague Raptors FC | 18 | 47:29 | 36 |
3. | SK Modřany | 18 | 39:24 | 36 |
4. | FC Přední Kopanina B | 18 | 60:22 | 35 |
5. | SK Aritma Praha B | 18 | 49:33 | 35 |
6. | SC Olympia Radotín | 18 | 40:24 | 32 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 36:29 | 31 |
8. | FK Řeporyje | 18 | 36:31 | 28 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 18 | 34:38 | 22 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 18 | 37:42 | 19 |
11. | SK Zbraslav | 18 | 40:55 | 18 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 18:35 | 16 |
13. | TJ AFK Slivenec | 18 | 25:50 | 15 |
14. | SK Libuš 838 | 18 | 26:47 | 14 |
15. | 1999 Praha | 18 | 35:59 | 14 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 18 | 31:65 | 12 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | FC Zličín |
|
TJ Sokol Cholupice | 26.08.2017Sobota 10:30 | |
2. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Zlíchov 1914 | 03.09.2017Neděle 17:00 | |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha |
|
TJ Sokol Cholupice | 09.09.2017Sobota 10:15 | |
4. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ AFK Slivenec | 17.09.2017Neděle 16:30 | |
5. | SK Libuš 838 |
|
TJ Sokol Cholupice | 23.09.2017Sobota 10:15 | |
7. | 1999 Praha |
|
TJ Sokol Cholupice | 08.10.2017Neděle 16:00 | |
8. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Újezd Praha 4 | 15.10.2017Neděle 15:30 | |
9. | TJ Sokol Stodůlky C |
|
TJ Sokol Cholupice | 22.10.2017Neděle 13:00 | |
10. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Loko Vltavín, z.s. | 29.10.2017Neděle 14:30 | |
11. | SK Střešovice 1911 |
|
TJ Sokol Cholupice | 04.11.2017Sobota 15:00 | |
12. | TJ Sokol Lipence |
|
TJ Sokol Cholupice | 12.11.2017Neděle 14:00 | |
13. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Modřany B | 18.11.2017Sobota 13:30 | |
14. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Zličín | 25.03.2018Neděle 15:00 | |
15. | FK Zlíchov 1914 |
|
TJ Sokol Cholupice | 02.04.2018Pondělí 16:30 | |
16. | TJ Sokol Cholupice |
|
AFK Slavoj Podolí Praha | 08.04.2018Neděle 16:30 | |
17. | TJ AFK Slivenec |
|
TJ Sokol Cholupice | 15.04.2018Neděle 17:00 | |
18. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Libuš 838 | 22.04.2018Neděle 17:00 | |
20. | TJ Sokol Cholupice |
|
1999 Praha | 06.05.2018Neděle 17:00 | |
21. | SK Újezd Praha 4 |
|
TJ Sokol Cholupice | 12.05.2018Sobota 17:00 | |
22. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Sokol Stodůlky C | 20.05.2018Neděle 17:00 | |
23. | FK Loko Vltavín, z.s. |
|
TJ Sokol Cholupice | 26.05.2018Sobota 14:00 | |
24. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Střešovice 1911 | 03.06.2018Neděle 17:00 | |
25. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Sokol Lipence | 10.06.2018Neděle 17:00 | |
26. | SK Modřany B |
|
TJ Sokol Cholupice | 16.06.2018Sobota 11:00 |
5 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma1 gól
Ondřej Smrž
Počet návštěv: 114781
Posledních 30 dnů: 984 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 28
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz