TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. 
 

Příští zápas

Tabulka

TJ Sokol Cholupice – TJ Sokol Lipence 3 : 2 (2:2)

TJ Sokol Cholupice – TJ Sokol Lipence 3 : 2 (2:2)

12.kolo – neděle  10.11.2013 – 14,00hod

Poslední utkání podzimní části na vlastním hřišti přilákal přibližně stovku diváků, kteří se nestačili divit vývojem utkání. V prvních dvaceti minutách byli hráči hostí absolutně neškodní a vypadalo to, že dostanou pěkný nářez. Na světelné tabuli svítilo ve 13.minutě skóre 2:0 a nikdo by se asi nedivil, kdyby tam bylo minimálně o tři góly víc. Místo toho v 25.minutě bylo vyrovnáno 2:2 a našim dalo hodně moc práce a dřiny, než se jim povedlo dát třetí gól a doslova vydřít těsné vítězství.

Naši hráči začali utkání sebevědomě. Předváděli jednu hezčí kombinaci za druhou. Bylo jen otázkou času, kdy dají první gól. Ten na sebe nenechal dlouho čekat. V 6.minutě zahrával roh Tomáš Pechar, míč se dostal ke Zdeňkovi Srbovi, který přímo z voleje zavěsil. Hráči si připravovali jednu příležitost ke zvýšení za druhou, ale také jednu za druhou zahazovali. Přesto ve 13.minutě po velmi podařené kombinaci šel sám na brankáře hostí Lukáš Srba a tentokrát svoji šanci proměnil ve druhý gól utkání. V těchto chvílích byl mančaft hostí zralý na pěkný příděl. Hrála se však 20.minuta a po sérii nepřesností skončil míč za zády našeho gólmana. Tento kontaktní gól zapůsobil na hosty jako živá voda. Když v 25.minutě vyrovnali na 2:2, začalo vlastně utkání znova. Průběh však už nebyl tak jednoznačný. Naši byli sice přeci jen o něco lepší, ale hosté svojí bojovností chtěli alespoň bod.

Do druhé půle nenastoupil Lukáš Srba a Jakub Sznapka. Místo nich na hřiště přišli Přemysl Bouška a Filip Janoušek. Dále se však naši hodně trápili. V 71.minutě vytěžil závaru v pokutovém území hostí Karel Dombi a vstřelil třetí a jak se později ukázalo i rozhodující, vítězný gól. Do konce utkání se již skóre 3:2 nezměnilo.

Trenér Ruda Kahle byl určitě více spokojen s konečným výsledkem než s průběhem zápasu:

„před dnešním zápasem jsme si říkali, že soupeře nepodceníme. Nakonec jsme ho nepodcenili, ale po rychlých dvou gólech jsme chtěli dát další. Dostali jsme však hloupý gól, kdy balón propadl do brány. Soupeř se chytil a ze standartky dal druhý gól. My jsme měli velké problémy vrátit se zpátky do zápasu. Kvalita byla najednou úplně jinde, byla to taková křeč. Nakonec nám tam ten třetí gól spadnul. Získali jsme tři body, což je nejpodstatnější. Po zimě se nikdo nebude ptát, jestli jsme vyhráli o jeden nebo více gólů. Asi by jsme si zasloužili nějaký klidnější zápas, ale dopadlo to tak, jak to dopadlo. Teď se musíme soustředit na poslední utkání podzimu ve Střešovicích.“

Tým nastoupil v této sestavě:

brankář:      Bartoš Martin

obrana:       Sznapka Jakub (46´Janoušek Filip), Pechar Tomáš, Srba Zdeněk,

Bábovka Tomáš

záloha:       Masner Josef, Souček Tomáš, Jemelík Zdeněk, Dombi Karel

útok:           Srba Lukáš ( 46´Bouška Přemysl), Neveršil Luboš

 

Fakta utkání:

6´ -  1 : 0   Srba Zdeněk

13´ -  2 : 0   Srba Lukáš

20´ -  2 : 1   Rak Martin

25´ -  2 : 2   Bělčický Martin

71´ -  3 : 2   Dombi Karel

 

Rozhodčí utkání:  Bočok Vojtěch, Čermák Karel, Vaněk Václav

Diskuze

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
 Praha12 Ministerstvo školsví Hl.m. Praha Nadace ČEZ Author BELsport Cukrářství Viktoria Legr Brudra ÚVT Internet s. r. o. HES Stavební e-BEKO Fiala’ Gym

Počet návštěv: 85418
Posledních 30 dnů: 688 | Posledních 7 dnů: 219 | Poslední den: 31

© 2021 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokolcholupice@ccnet.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne