TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. 
 

Příští zápas

Tabulka

SK Střešovice 1911 – TJ Sokol Cholupice 0 : 3 (0:2)

SK Střešovice 1911 – TJ Sokol Cholupice 0 : 3 (0:2)

13.kolo – sobota   16.11.2013 – 10,15hod

Poslední podzimní kolo, výborný výkon celého mančaftu, přesvědčivé a zasloužené vítězství. Takto by se nechal zhodnotit zápas našich s celkem Střešovic. Od první minuty byli naši lepší, lépe kombinovali, byli aktivnější a cílevědomě šli za ziskem bodů. Domácí hráli dosti pasívně a tak bylo jen otázkou času, kdy dostanou první gól. To se povedlo Tomáši Součkovi ve 14.minutě, kdy střelou z otočky k tyči překvapil domácího gólmana. Naši měli stále více ze hry a připravili si několik dobrých příležitostí, které však nevyužili. Druhý gól do domácí sítě vstřelil Tomáš Pechar z volného přímého kopu. Ani tentokrát nestačil brankář domácích reagovat na Tomášovu střelu.

S dvoubrankovým náskokem nastupovali naši na druhou polovinu zápasu s jednou změnou v sestavě. Místo Luboše Neveršila nastoupil Přemysl Bouška. První minuty druhé půle začali naši v trochu vlažnějším tempu. Brzy však přišli na to, že by toto tempo nemuselo na soupeře stačit, postupně se vrátili k agresivní hře, kterou předváděli v prvním poločase a byli opět očividně lepším mužstvem. Domácí si za celé utkání nepřipravili snad ani jednu vyloženou příležitost ke vstřelení nějakého gólu. Jen jednou měli možnost, když nečekaná střela zazvonila o tyčku svatyně Martina Bartoše. Ten tentokrát neměl žádnou možnost ukázat svoje brankářské umění. Konečný stav utkání na 0:3 upravil, po vyšachování domácí obrany, Tomáš Souček v 88.minutě.

Náš tým byl jednoznačně lepší a výhru si zcela zasloužil. Udržel tak neporazitelnost v celé podzimní části a upevnil svoje vedoucí postavení v tabulce.

Trenér Ruda Kahle byl s výkonem i výsledkem určitě spokojen:

„máme za sebou poslední kolo, nemá teď cenu vyzdvihovat nějaké chyby i když jich moc nebylo, chvíli nám trvalo než jsme se přizpůsobili povrchu, kdy nám několikrát balón odskočil. To snad byla jediná situace, kdy jsme mohli dostat gól. Když pominutu standartky a nakopávané míče nepustili jsme soupeře k ničemu. Celý zápas jsme byli lepší, snažili jsme se hrát to, co jsme si před zápasem řekli. Prvních asi patnáct minut druhé půle jsme trochu pasivnější, jinak jsme hru kontrolovali od začátku do konce. Individuálně se představil Suky, který po kličce dal první gól. Makal tentokrát celý mančaft. Nechci teď hodnotit některé chyby, na to bude čas v zimní přestávce. Určitě, a to nejen já, ale i všichni ostatní, musí být spokojeni s podzimními výsledky. Zisk třiatřiceti bodů a pouze šestibodová ztráta je nad plánovaný počet bodu, které jsme chtěli uhrát. Velká spokojenost je s přístupem hráčů i když. Soutěž jsme dohrávali s třinácti hráči, ale to je klasický úbytek, někdo se zraní, jiný ztratí výkonnost. Výhra na Střešovicích 3:0 se jen tak někomu nepovede. Teď Bude krátká přestávka, ale pak se budeme se muset připravit na jaro. Musím poděkovat všem, kteří se o fotbal starají a také fanouškům, kteří nás jezdí podporovat i na utkání na hřištích soupeře. Dnes trošku posedíme, důvodem je i zvýšení náskoku s ohledem na výsledky soupeřů.“

Tým nastoupil v této sestavě:

brankář:      Bartoš Martin

obrana:       Masner Josef, Srba Zdeněk, Pechar Tomáš, Bábovka Tomáš

záloha:       Janoušek Filip, Jemelík Zdeněk, Souček Tomáš, Dombi Karel

útok:           Srba Lukáš (71´Špaček Zdeněk), Neveršil Luboš (46´Bouška Přemysl)

náhradníci: Vršecký Zdeněk

Fakta utkání:

14´ -  0 : 1  -  Souček Tomáš

36´ -  0 : 2  -  Pechar Tomáš

88´ -  0 : 3  -  Souček Tomáš

Rozhodčí utkání: Moudrý Jaroslav, Kutiš Jaroslav ml., Mesežnikov Roman

Diskuze

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
 Praha12 Ministerstvo školsví Hl.m. Praha Nadace ČEZ Author BELsport Cukrářství Viktoria Legr Brudra ÚVT Internet s. r. o. HES Stavební e-BEKO Fiala’ Gym

Počet návštěv: 85418
Posledních 30 dnů: 688 | Posledních 7 dnů: 219 | Poslední den: 31

© 2021 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokolcholupice@ccnet.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne