Běchovičtí Sršni6

4. kolo, Ne 16.09 16:30

AFK Union Žižkov6

Sokol Cholupice – Běchovičtí sršni  0 : 6

Další domácí zápas, nás čekal zřejmě favorit celé soutěže, a tak jsme se na zápas moc těšili.Abychom byli ještě více natěšeni na zápas, šli jsme v pátek na TJ do bazénu a zpříjemnili si tak odpoledne před víkendem.Samotný zápas, měl průběh jako většina našich utkání. V první půli jsme nepustili s pomocí větru soupeře na naši polovinu a jen naše nešťastná koncovka rozhodla o tom,že se budeme trápit i nyní. Ačkoliv je náš tým převážně poskládám z ročníku 04, tak jsou kluci schopni hrát s každým a ,,skoro“ celý zápas.Samozřejmě musí být rozdíl ve fyzické síle a převaze v osobních soubojích. Ale co se týče fotbalovosti, stále jdeme nahoru a správnou cestou.Je dle mého názoru lepší říkat klukům ze střídačky, dovol si, neodkopávej, zvedni hlavu, něco vymysli, dej a běž, atd.Než odkopni, uraž, přeruš, nespěchej.Ale zpět k zápasu, první poločas skončil 0:0 a bylo to určitě z naší strany zklamání. Ne však takové jako průběh poločasu druhého.Soupeř nám ukázal lekci z produktivity, nám docházeli síly, hlavně psychické a po našich nedotažených akcích a pár nakopnutých balonech dali hosté 6 branek a odvezli si vítězství.

Samozřejmě gratulujeme soupeři a těšíme se na jarní odvetu.