16. TJ Sokol Řepy 6 7:24 2

Kompletní tabulka

Sokol Cholupice - MSM Academy Prague 2:3

Komentář trenéra k zápasu 3. kola sezóny 2019/2020

V prvním poločase jsme předvedli doslova tragický výkon, bez šťávy a v chůzi. Soupeř hrál v pohybu, nebál se prosazovat individuálně a po zásluze vedl o půli 2:1. O přestávce jsme udělali dvě změny a po deseti minutách druhé půle další dvě střídání. Od té doby jsme soupeře sevřeli, ale opět jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Když už jsme po zásluze vyrovnali, tak jsme hned poté zahodili dvě tisíci procentní šance a soupeř z brejku do špatně postavené obrany strhl vítězství na svou stranu. Z výkonu a přístupu některých hráčů jsem zklamán.

Ještě se vyjádřím k soupeři. To, co hráči MSM Academy prováděli v druhém poločase, je výsměch českému fotbalu. Nadávali, provokovali diváky, naše hráče a střídačku i rozhodčí, váleli se po zemi. Nic podobného jsem za třicet let ve fotbale neviděl.