Kompletní tabulka

SK Zbraslav B vs. TJ Sokol Cholupice 2:6 (2:1)

Za Cholupice skórovali: France 3x, Sehnoutka, Cvrček, Schönmann

Komentář trenéra Jiřího Brabce:

"Věděli jsme, že utkání bude náročné kvůli extrémnímu vedru. Před zápasem jsem nabádal hráče, aby rychle přistupovali k soupeři, hráli rychle, snažili se výsledek udělat do třicáté minuty.

Bohužel, kvalita první půle byla z naší strany katastrofální, hráli jsme líně, v chůzi, nedisciplinovaně, špatně jsme napadali. Byl to zcela opačný obraz hry, než který jsme předváděli v přípravě. V druhém poločasu soupeři došly síly. Vstřelili jsme dvě rychlé branky, pak přidávali další, podle vývoje hry jich mohlo být mnohem víc. Odehráli jsme dvě zcela rozdílné poloviny, pochvala logicky jen za tu druhou, první byla hrozná.

Dnes se ukázalo, jak na nás bude hrát víceméně každý soupeř – bránit před vápnem v 8-9 hráčích a hrát na brejky, tím si budeme muset poradit."