1. SK Újezd Praha 4, z.s. 2 46:9 6
10. Sokol Královice 2 14:23 0
11. FK Vinoř B 2 9:41 0

Září ve Starší přípravce A

Komentář od trenéra Martina Slavíka.

Letošní mistrovská sezóna začala pro naši starší přípravku (ročník 2012 doplněný o 2013) netradičně již poslední srpnový víkend. První zápas tak přímo navázal na návrat z úspěšného soustředění v Sušici, v rámci kterého jsme taktéž sehráli vítězně zápas s domácím, stejně starým, týmem. Také do mistrovského utkání jsme si přenesli nadšení a fotbalové umění z právě skončeného soustředění a po velmi vydařeném a bojovném výkonu získali první soutěžní vítězství v sezóně 2021/2022.

V dalších dnech a týdnech jsme úspěšně rozšířili členskou základnu našeho mužstva o několik nových fotbalových nadějí, které postupně učíme prvním fotbalovým krůčkům.  Postupem času budou získávat také zápasové zkušenosti a to, jak je u náš již tradicí, na různých postech, aby si mohli vyzkoušet vše, co fotbal nabízí.

V dalších zápasech jsme střídali úspěšnější momenty s těmi, kde jsme zjišťovali, na čem je potřeba ještě zapracovat. Celkově jsme do konce září odehráli 4 mistrovské a 1 přátelské utkání s vyrovnaným skóre 2 vítězství, 1 remíza a 2 porážky. Za zmínku stojí velmi dobrá tréninková morálka, kdy kromě standardních tréninků v pondělí a středu přišlo mnoho dětí i na dobrovolné páteční tréninky a to bez ohledu na to, zda se jednalo o fotbálek "na dvě" nebo třeba cyklistickou vyjížďku.

Poděkování zaslouží i rodiče, kteří své děti podporují a vozí na tréninky i zápasy.

Realizační tým – Starší přípravka "A"

Posledních 30 dnů: 1523 | Posledních 7 dnů: 343 | Poslední den: 33