Kompletní tabulka

TJ Sokol Cholupice vs. FK Zlíchov 1914

Komentář trenéra k utkání 11. kola sezóny 2021/2022

Komentář trenéra Jiřího Brabce:

"Vstup do utkání se nám nevydařil, hráči neplnili pokyny, dělali si, co chtěli. Sice jsme soupeře nepustili do žádné příležitosti, ale jsme ho hrát, nám se nedařilo vůbec nic. Naštěstí se nám před koncem poločasu podařilo z jediné zdařilé kombinační akce otevřít skóre. O přestávce jsme si vysvětlili, že je potřeba rychleji a lépe dostupovat hráče soupeře. Najednou neměl Zlíchov čas na rozehrávku, byl pod tlakem a dělal chyby. Konečně začali hrát podle našich představ, začaly padat branky. Soupeř ohrozil branku až za stavu 4:0 v devadesáté minutě.

První poločas nebyl vůbec dobrý, v druhém nastalo zlepšení, běhalo se bez balónu a s nasazením, takhle bych si to představoval. Snad kromě dvou utkání se tato situace opakuje celý podzim, budeme se na to muset zaměřit v zimní přípravě, nemůžeme spoléhat na to, že nám to bude vycházet donekonečna."