TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. 
 

Příští zápas

Tabulka

Sokol Cholupice ,,B“ : TJ Ďáblice ,,B“ 4:2 (1:2)

Sokol Cholupice ,,B“ : TJ Ďáblice ,,B“ 4:2 (1:2)

V posledním zápase podzimní části soutěže jsme v sobotu 16.11.2013 hostili mužstvo TJ Ďáblice. Zápas opět termínově kolidoval s utkáním A mužstva, takže jsme měli podobné problémy s počtem hráčů, jako v minulém kole a některých předešlých, ale vše dopadlo dobře. Někteří hráči vyléčili zranění a nastoupili jsme tak v plném počtu. Že se nebude jednat o jednoduché utkání naznačoval pohled do tabulky, protože k nám zavítal soupeř z jejích horních pater. Nezalekli jsme se a od úvodu se snažili hrát svou hru, což se nám zrovna moc nedařilo, vázla rozehrávka a nepřesností na našich kopačkách bylo taky víc, než bychom si přáli. Hosté hráli co potřebovali a co jim stačilo, podařilo se jim dát v prvním poločase dvě branky oproti jedné Vacíkově z 6.minuty, na kterou nahrával Burda a tak se šlo do kabin s naším jednobrankovým mankem.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním něco s výsledkem udělat a pokusit se o bodový zisk. Naše aktivita byla stále více a více znát a odměnou nám byla po přihrávce Vacíka branka Galla z 55.minuty, která znamenala vyrovnání. To nás sportovně ještě více vybudilo a díky zpřesněné hře a klidu v rozehrávce byli lepším týmem. V 74.minutě jsme šli do vedení, když naši rychlou akci začal Burda a gólem dokončil Zavadil. Hosté už neměli moc sil na zvrat a tak jsme dál více méně kontrolovali hru a snažili se o pojistku výsledku. Ta přišla v 82.minutě, když jsme si vlastně zopakovali předchozí gólovou situaci, kterou začal opět Burda a přesně zakončil Rezek, jenž unikl všem a dal tak pomyslnou brankovou tečku za podzimní částí sezóny.

Sestava : Šindelka – Habart, Čermák P., Čermák M., Kovács – Zavadil, Burda, Rezek, Gallo – Erben, Vacík
Náhradník : Janeček

Je třeba těm zůčastněným hráčům, kterých se to týká poděkovat za jejich přístup a reprezentaci Cholupického fotbalu v podzimní části soutěžního ročníku 2013/2014 v 1.B třídě PFS.

Diskuze

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
 Praha12 Ministerstvo školsví Hl.m. Praha Nadace ČEZ Author BELsport Cukrářství Viktoria Legr Brudra ÚVT Internet s. r. o. HES Stavební e-BEKO Fiala’ Gym

Počet návštěv: 85418
Posledních 30 dnů: 688 | Posledních 7 dnů: 219 | Poslední den: 31

© 2021 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokolcholupice@ccnet.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne