Datum a čas konání: 7.4.2024 16:30
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 6.4.2024 16:30
Místo: Suchdolská 708 16500 Praha 6 Suchdol
Datum a čas konání: 31.3.2024 15:00
Místo: U Průhonu 659/1, 17000, Praha 7
Datum a čas konání: 6.4.2024 12:00
Datum a čas konání: 6.4.2024 09:00
Místo: V ráji 611, 19012, Praha 9
Datum a čas konání: 31.3.2024 12:00
Místo: Mikuláše z Husi 1709/1, 14000, Praha 4
Datum a čas konání: 13.4.2024 09:00
1. | Spartak Kbely | 18 | 52:22 | 45 |
2. | Prague Raptors FC | 18 | 47:29 | 36 |
3. | SK Modřany | 18 | 39:24 | 36 |
4. | FC Přední Kopanina B | 18 | 60:22 | 35 |
5. | SK Aritma Praha B | 18 | 49:33 | 35 |
6. | SC Olympia Radotín | 18 | 40:24 | 32 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 36:29 | 31 |
8. | FK Řeporyje | 18 | 36:31 | 28 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 18 | 34:38 | 22 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 18 | 37:42 | 19 |
11. | SK Zbraslav | 18 | 40:55 | 18 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 18:35 | 16 |
13. | TJ AFK Slivenec | 18 | 25:50 | 15 |
14. | SK Libuš 838 | 18 | 26:47 | 14 |
15. | 1999 Praha | 18 | 35:59 | 14 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 18 | 31:65 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 11 | 43:23 | 30 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 11 | 43:12 | 25 |
3. | SK Čechie Smíchov | 11 | 41:8 | 21 |
4. | SK Zbraslav B | 11 | 50:18 | 21 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 11 | 33:27 | 15 |
6. | FC Nebušice B | 11 | 27:29 | 14 |
7. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 16:31 | 13 |
8. | SK Modřany B | 11 | 15:46 | 13 |
9. | TJ AFK Slivenec B | 11 | 22:22 | 12 |
10. | TJ Sokol Lipence B | 11 | 20:48 | 9 |
11. | TJ Sokol Cholupice B | 11 | 11:34 | 7 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 11 | 12:35 | 6 |
1. | FK Vinoř 1928 | 11 | 84:21 | 30 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 11 | 53:9 | 27 |
3. | TJ Avia Čakovice | 11 | 85:16 | 24 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 11 | 68:25 | 21 |
5. | SK Dolní Chabry | 11 | 52:14 | 20 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 40:34 | 17 |
7. | Prague Raptors FC | 11 | 37:42 | 16 |
8. | TJ Ruzyně | 11 | 39:59 | 15 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 11 | 31:55 | 9 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 11 | 33:55 | 6 |
11. | TJ Březiněves | 11 | 31:81 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 11 | 9:151 | 1 |
1. | Fotbalová Akademie.. | 11 | 77:24 | 28 |
2. | FC Zličín | 11 | 66:24 | 28 |
3. | FK Meteor Praha VIII | 11 | 64:46 | 22 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 50:32 | 22 |
5. | SK Motorlet Praha D | 11 | 76:30 | 21 |
6. | TJ Sokol Stodůlky B | 11 | 65:39 | 21 |
7. | FK Dukla Jižní Město B | 11 | 53:44 | 18 |
8. | Spartak Kbely | 11 | 36:42 | 18 |
9. | FK Admira Praha | 11 | 48:72 | 9 |
10. | SK Aritma Praha | 11 | 19:74 | 4 |
11. | SK Zbraslav B | 11 | 20:78 | 3 |
12. | TJ Sokol Řepy | 11 | 9:78 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 11 | 64:25 | 26 |
2. | Fotbalová akademia.. | 11 | 80:29 | 25 |
3. | SK Hostivař | 11 | 72:28 | 24 |
4. | FC Háje Jižní Město C | 11 | 91:34 | 21 |
5. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 60:22 | 20 |
6. | SK Dolní Chabry | 11 | 54:31 | 20 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 11 | 55:45 | 14 |
8. | SK Junior Praha 1960 | 11 | 41:74 | 11 |
9. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 36:67 | 10 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 25:56 | 9 |
11. | FK Union Strašnice | 11 | 25:72 | 9 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 11 | 9:129 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 11 | 413:103 | 33 |
2. | Eugen Link Football.. | 11 | 237:126 | 30 |
3. | FK Čechie Dubeč | 11 | 279:166 | 22 |
4. | SK Dolní Chabry | 11 | 221:203 | 21 |
5. | FC Slavoj Vyšehrad | 11 | 245:191 | 19 |
6. | SK Dolní Měcholupy | 11 | 229:234 | 17 |
7. | FK Loko Vltavín, z.s. | 11 | 181:208 | 15 |
8. | SK Střešovice 1911 A | 11 | 237:296 | 15 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 191:228 | 9 |
10. | TJ AFK Slivenec | 11 | 175:318 | 9 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 162:247 | 6 |
12. | SK Hostivař | 11 | 75:325 | 0 |
1. | Běchovičtí Sršni | 10 | 221:48 | 30 |
2. | SK Slovan Kunratice | 10 | 206:79 | 24 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 10 | 183:108 | 21 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 10 | 151:90 | 21 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 10 | 154:132 | 15 |
6. | FK Čechie Dubeč | 10 | 141:146 | 12 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 10 | 106:156 | 12 |
8. | FK Dukla Praha ženy | 10 | 105:157 | 9 |
9. | ČAFC Praha | 10 | 101:204 | 9 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 10 | 112:135 | 6 |
11. | Viktorka Žižkov | 10 | 92:317 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / Mužstva / TJ Sokol Cholupice / Matěj Křivský
5 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma1 gól
Ondřej Smrž3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Pavel Kargl1 gól
Antonín Lidman1 gól
Martin Bartoš3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 114781
Posledních 30 dnů: 984 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 28
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz