1. | Spartak Kbely | 19 | 54:23 | 48 |
2. | Prague Raptors FC | 18 | 47:29 | 36 |
3. | SK Modřany | 19 | 41:27 | 36 |
4. | FC Přední Kopanina B | 18 | 60:22 | 35 |
5. | SC Olympia Radotín | 19 | 43:24 | 35 |
6. | SK Aritma Praha B | 18 | 49:33 | 35 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 36:29 | 31 |
8. | FK Řeporyje | 18 | 36:31 | 28 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 19 | 34:41 | 22 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 18 | 37:42 | 19 |
11. | TJ Sokol Cholupice | 19 | 21:36 | 19 |
12. | SK Zbraslav | 18 | 40:55 | 18 |
13. | 1999 Praha | 19 | 38:61 | 17 |
14. | TJ AFK Slivenec | 19 | 26:52 | 15 |
15. | SK Libuš 838 | 18 | 26:47 | 14 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 19 | 32:68 | 12 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Cholupice |
|
1999 Praha | 01.08.2021Neděle 17:00 | |
2. | FC Nebušice |
|
TJ Sokol Cholupice | 07.08.2021Sobota 17:00 | |
15. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Aritma Praha B | 18.08.2021Středa 17:30 | |
5. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Střešovice 1911 | 29.08.2021Neděle 17:00 | |
6. | TJ Sokol Stodůlky |
|
TJ Sokol Cholupice | 05.09.2021Neděle 17:00 | |
7. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Řeporyje | 12.09.2021Neděle 17:00 | |
9. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Modřany | 26.09.2021Neděle 16:30 | |
10. | FC Přední Kopanina B |
|
TJ Sokol Cholupice | 03.10.2021Neděle 16:00 | |
11. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Zlíchov 1914 | 10.10.2021Neděle 16:00 | |
12. | SK Zbraslav |
|
TJ Sokol Cholupice | 17.10.2021Neděle 15:30 | |
13. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ AFK Slivenec | 24.10.2021Neděle 15:30 | |
14. | SK Libuš 838 |
|
TJ Sokol Cholupice | 30.10.2021Sobota 10:15 | |
16. | 1999 Praha |
|
TJ Sokol Cholupice | 06.11.2021Sobota 14:30 | |
17. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Nebušice | 20.03.2022Neděle 15:00 | |
20. | SK Střešovice 1911 |
|
TJ Sokol Cholupice | 09.04.2022Sobota 16:30 | |
21. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Sokol Stodůlky | 15.04.2022Pátek 10:15 | |
22. | FK Řeporyje |
|
TJ Sokol Cholupice | 23.04.2022Sobota 17:00 | |
24. | SK Modřany |
|
TJ Sokol Cholupice | 07.05.2022Sobota 10:15 | |
25. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Přední Kopanina B | 15.05.2022Neděle 17:00 | |
26. | FK Zlíchov 1914 |
|
TJ Sokol Cholupice | 21.05.2022Sobota 10:15 | |
27. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Zbraslav | 29.05.2022Neděle 17:00 | |
28. | TJ AFK Slivenec |
|
TJ Sokol Cholupice | 05.06.2022Neděle 17:00 | |
29. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Libuš 838 | 12.06.2022Neděle 17:00 | |
30. | SK Aritma Praha B |
|
TJ Sokol Cholupice | 18.06.2022Sobota 17:00 |
6 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma
Počet návštěv: 114781
Posledních 30 dnů: 984 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 28
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz