1. | Spartak Kbely | 18 | 52:22 | 45 |
2. | Prague Raptors FC | 18 | 47:29 | 36 |
3. | SK Modřany | 18 | 39:24 | 36 |
4. | FC Přední Kopanina B | 18 | 60:22 | 35 |
5. | SK Aritma Praha B | 18 | 49:33 | 35 |
6. | SC Olympia Radotín | 18 | 40:24 | 32 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 36:29 | 31 |
8. | FK Řeporyje | 18 | 36:31 | 28 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 18 | 34:38 | 22 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 18 | 37:42 | 19 |
11. | SK Zbraslav | 18 | 40:55 | 18 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 18:35 | 16 |
13. | TJ AFK Slivenec | 18 | 25:50 | 15 |
14. | SK Libuš 838 | 18 | 26:47 | 14 |
15. | 1999 Praha | 18 | 35:59 | 14 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 18 | 31:65 | 12 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | 1999 Praha |
|
TJ Sokol Cholupice | 06.08.2022Sobota 17:00 | |
2. | FC Nebušice |
|
TJ Sokol Cholupice | 14.08.2022Neděle 17:00 | |
3. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Slavoj Vyšehrad B | 21.08.2022Neděle 17:00 | |
4. | SK Uhelné sklady Praha |
|
TJ Sokol Cholupice | 26.08.2022Pátek 18:00 | |
5. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Střešovice 1911 | 04.09.2022Neděle 17:00 | |
6. | Spartak Kbely |
|
TJ Sokol Cholupice | 11.09.2022Neděle 17:00 | |
7. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Řeporyje | 18.09.2022Neděle 16:30 | |
8. | Prague Raptors FC |
|
TJ Sokol Cholupice | 24.09.2022Sobota 16:00 | |
9. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Modřany | 02.10.2022Neděle 16:00 | |
10. | FC Přední Kopanina B |
|
TJ Sokol Cholupice | 09.10.2022Neděle 16:00 | |
11. | TJ Sokol Cholupice |
|
FK Zlíchov 1914 | 16.10.2022Neděle 15:30 | |
12. | SK Zbraslav |
|
TJ Sokol Cholupice | 23.10.2022Neděle 15:30 | |
13. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ AFK Slivenec | 30.10.2022Neděle 14:30 | |
14. | SK Libuš 838 |
|
TJ Sokol Cholupice | 05.11.2022Sobota 10:15 | |
15. | SK Aritma Praha B |
|
TJ Sokol Cholupice | 13.11.2022Neděle 16:15 | |
17. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Nebušice | 12.03.2023Neděle 14:30 | |
18. | FC Slavoj Vyšehrad B |
|
TJ Sokol Cholupice | 19.03.2023Neděle 15:00 | |
19. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Uhelné sklady Praha | 26.03.2023Neděle 15:00 | |
20. | SK Střešovice 1911 |
|
TJ Sokol Cholupice | 01.04.2023Sobota 15:45 | |
21. | TJ Sokol Cholupice |
|
Spartak Kbely | 07.04.2023Pátek 10:30 | |
22. | FK Řeporyje |
|
TJ Sokol Cholupice | 15.04.2023Sobota 16:30 | |
23. | TJ Sokol Cholupice |
|
Prague Raptors FC | 23.04.2023Neděle 17:00 | |
24. | SK Modřany |
|
TJ Sokol Cholupice | 30.04.2023Neděle 17:00 | |
25. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Přední Kopanina B | 07.05.2023Neděle 17:00 | |
26. | FK Zlíchov 1914 |
|
TJ Sokol Cholupice | 13.05.2023Sobota 10:15 | |
27. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Zbraslav | 21.05.2023Neděle 17:00 | |
28. | TJ AFK Slivenec |
|
TJ Sokol Cholupice | 28.05.2023Neděle 17:00 | |
29. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Libuš 838 | 04.06.2023Neděle 17:00 | |
30. | SK Aritma Praha B |
|
TJ Sokol Cholupice | 09.06.2023Pátek 17:00 | |
16. | TJ Sokol Cholupice |
|
1999 Praha | 17.06.2023Sobota 17:00 |
5 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma1 gól
Ondřej Smrž
Počet návštěv: 114753
Posledních 30 dnů: 977 | Posledních 7 dnů: 270 | Poslední den: 32
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz