1. | Spartak Kbely | 20 | 55:23 | 51 |
2. | Prague Raptors FC | 21 | 57:34 | 43 |
3. | SK Uhelné sklady Praha | 21 | 49:37 | 40 |
4. | FC Přední Kopanina B | 20 | 64:24 | 39 |
5. | SK Aritma Praha B | 21 | 53:37 | 39 |
6. | SK Modřany | 21 | 42:29 | 37 |
7. | SC Olympia Radotín | 21 | 49:31 | 36 |
8. | FK Řeporyje | 21 | 43:34 | 35 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 20 | 36:42 | 25 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 20 | 43:49 | 22 |
11. | SK Zbraslav | 21 | 45:61 | 20 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 21 | 21:39 | 19 |
13. | 1999 Praha | 20 | 39:64 | 17 |
14. | SK Libuš 838 | 20 | 28:49 | 16 |
15. | TJ AFK Slivenec | 21 | 30:62 | 15 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 21 | 33:72 | 12 |
Kolo | Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|---|
1. | SK Aritma Praha B |
|
TJ Sokol Cholupice | 04.09.2022Neděle 14:45 | |
1. | SK Aritma Praha B |
|
TJ Sokol Cholupice | 04.09.2022Neděle 14:45 | |
3. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Avia Čakovice | 18.09.2022Neděle 13:00 | |
4. | SC Xaverov Horní Počernice |
|
TJ Sokol Cholupice | 24.09.2022Sobota 12:15 | |
5. | TJ Sokol Cholupice |
|
FC Zličín | 02.10.2022Neděle 12:30 | |
6. | TJ Březiněves |
|
TJ Sokol Cholupice | 08.10.2022Sobota 13:30 | |
7. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Modřany B | 16.10.2022Neděle 12:00 | |
8. | TJ Sokol Řepy |
|
TJ Sokol Cholupice | 22.10.2022Sobota 12:30 | |
9. | TJ Sokol Cholupice |
|
1. FC Barrandov | 30.10.2022Neděle 11:00 | |
11. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Újezd Praha 4 | 13.11.2022Neděle 14:30 | |
12. | TJ Sokol Cholupice |
|
SK Aritma Praha B | 02.04.2023Neděle 16:30 | |
14. | TJ Avia Čakovice |
|
TJ Sokol Cholupice | 16.04.2023Neděle 13:00 | |
15. | TJ Sokol Cholupice |
|
SC Xaverov Horní Počernice | 23.04.2023Neděle 13:30 | |
16. | FC Zličín |
|
TJ Sokol Cholupice | 30.04.2023Neděle 14:30 | |
17. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Březiněves | 07.05.2023Neděle 13:30 | |
18. | SK Modřany B |
|
TJ Sokol Cholupice | 14.05.2023Neděle 09:15 | |
19. | TJ Sokol Cholupice |
|
TJ Sokol Řepy | 21.05.2023Neděle 14:30 | |
20. | 1. FC Barrandov |
|
TJ Sokol Cholupice | 28.05.2023Neděle 13:30 | |
22. | SK Újezd Praha 4 |
|
TJ Sokol Cholupice | 11.06.2023Neděle 13:30 |
6 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma
Počet návštěv: 115299
Posledních 30 dnů: 1127 | Posledních 7 dnů: 322 | Poslední den: 14
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz