Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00
Místo: Cukrovarnická 62 162 00 Praha 6
Datum a čas konání: 21.4.2024 13:30
Datum a čas konání: 20.4.2024 12:00
Datum a čas konání: 27.4.2024 09:00
Datum a čas konání: 20.4.2024 09:00
Datum a čas konání: 21.4.2024 13:00
Místo: Na Hřebenech II/1062
1. | Spartak Kbely | 20 | 55:23 | 51 |
2. | Prague Raptors FC | 21 | 57:34 | 43 |
3. | SK Uhelné sklady Praha | 21 | 49:37 | 40 |
4. | FC Přední Kopanina B | 20 | 64:24 | 39 |
5. | SK Aritma Praha B | 21 | 53:37 | 39 |
6. | SK Modřany | 21 | 42:29 | 37 |
7. | SC Olympia Radotín | 21 | 49:31 | 36 |
8. | FK Řeporyje | 21 | 43:34 | 35 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 20 | 36:42 | 25 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 20 | 43:49 | 22 |
11. | SK Zbraslav | 21 | 45:61 | 20 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 21 | 21:39 | 19 |
13. | 1999 Praha | 20 | 39:64 | 17 |
14. | SK Libuš 838 | 20 | 28:49 | 16 |
15. | TJ AFK Slivenec | 21 | 30:62 | 15 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 21 | 33:72 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 13 | 52:23 | 36 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 13 | 55:15 | 31 |
3. | SK Čechie Smíchov | 13 | 53:8 | 27 |
4. | SK Zbraslav B | 13 | 58:23 | 27 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 13 | 39:32 | 18 |
6. | FC Nebušice B | 13 | 35:37 | 17 |
7. | SK Modřany B | 13 | 18:49 | 16 |
8. | TJ Sokol Cholupice B | 14 | 16:41 | 13 |
9. | Tělovýchovná jednota.. | 14 | 17:44 | 13 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 13 | 25:31 | 12 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 13 | 21:54 | 9 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 13 | 12:44 | 6 |
1. | FK Vinoř 1928 | 12 | 95:21 | 33 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 12 | 58:11 | 30 |
3. | TJ Avia Čakovice | 12 | 89:22 | 24 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 13 | 73:30 | 24 |
5. | SK Dolní Chabry | 12 | 69:15 | 23 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 13 | 44:38 | 20 |
7. | Prague Raptors FC | 11 | 37:42 | 16 |
8. | TJ Ruzyně | 12 | 39:70 | 15 |
9. | SK Junior Praha 1960 | 12 | 39:59 | 9 |
10. | AFK Slavoj Podolí.. | 11 | 31:55 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 12 | 32:85 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 12 | 10:168 | 1 |
1. | FC Zličín | 13 | 95:26 | 34 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 12 | 87:24 | 31 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 13 | 57:36 | 28 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 13 | 76:52 | 25 |
5. | SK Motorlet Praha D | 12 | 88:30 | 24 |
6. | TJ Sokol Stodůlky B | 12 | 68:43 | 21 |
7. | Spartak Kbely | 13 | 40:55 | 21 |
8. | FK Dukla Jižní Město B | 12 | 53:54 | 18 |
9. | SK Aritma Praha | 13 | 27:79 | 10 |
10. | FK Admira Praha | 13 | 51:84 | 9 |
11. | SK Zbraslav B | 13 | 22:96 | 3 |
12. | TJ Sokol Řepy | 13 | 12:97 | 1 |
1. | Fotbalová akademia.. | 13 | 92:32 | 31 |
2. | Jižní Město Chodov - FK | 12 | 68:26 | 29 |
3. | SK Hostivař | 13 | 79:36 | 27 |
4. | Tělovýchovná jednota.. | 13 | 70:22 | 26 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 12 | 92:38 | 21 |
6. | SK Dolní Chabry | 12 | 54:36 | 20 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 13 | 61:59 | 15 |
8. | TJ Sokol Cholupice | 13 | 31:61 | 13 |
9. | FK Union Strašnice | 12 | 38:74 | 12 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 12 | 42:76 | 11 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 13 | 40:76 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 12 | 11:142 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 14 | 511:123 | 42 |
2. | Eugen Link Football.. | 13 | 273:168 | 33 |
3. | FK Čechie Dubeč | 13 | 365:181 | 28 |
4. | SK Dolní Chabry | 12 | 262:214 | 24 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 14 | 237:274 | 21 |
6. | FC Slavoj Vyšehrad | 13 | 273:231 | 19 |
7. | SK Střešovice 1911 A | 13 | 274:343 | 18 |
8. | SK Dolní Měcholupy | 13 | 249:290 | 17 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 14 | 250:278 | 15 |
10. | TJ AFK Slivenec | 13 | 210:371 | 12 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 14 | 221:313 | 9 |
12. | SK Hostivař | 14 | 102:441 | 0 |
1. | Běchovičtí Sršni | 11 | 232:50 | 33 |
2. | SK Slovan Kunratice | 10 | 206:79 | 24 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 211:115 | 24 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 12 | 172:116 | 24 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 11 | 169:139 | 18 |
6. | FK Čechie Dubeč | 11 | 152:160 | 12 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 10 | 106:156 | 12 |
8. | SK Dolní Měcholupy | 12 | 133:154 | 10 |
9. | FK Dukla Praha ženy | 12 | 114:175 | 10 |
10. | ČAFC Praha | 11 | 108:232 | 9 |
11. | Viktorka Žižkov | 11 | 104:331 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / G3M - SPŘ 2011/2012 (1HP) - 2021/2022 / 12.kolo / FK Dukla Jižní Město B : ABC Braník fotbal
FK Dukla Jižní Město B
10 : 14
ABC Braník fotbal
6 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma4 góly
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Tomáš Klinka1 gól
Antonín Lidman1 gól
Martin Bartoš1 gól
Roman Janoušek3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 115310
Posledních 30 dnů: 1130 | Posledních 7 dnů: 309 | Poslední den: 11
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze