Datum a čas konání: 7.4.2024 16:30
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 6.4.2024 16:30
Místo: Suchdolská 708 16500 Praha 6 Suchdol
Datum a čas konání: 31.3.2024 15:00
Místo: U Průhonu 659/1, 17000, Praha 7
Datum a čas konání: 6.4.2024 12:00
Datum a čas konání: 6.4.2024 09:00
Místo: V ráji 611, 19012, Praha 9
Datum a čas konání: 31.3.2024 12:00
Místo: Mikuláše z Husi 1709/1, 14000, Praha 4
Datum a čas konání: 13.4.2024 09:00
1. | Spartak Kbely | 19 | 54:23 | 48 |
2. | Prague Raptors FC | 18 | 47:29 | 36 |
3. | SK Modřany | 19 | 41:27 | 36 |
4. | FC Přední Kopanina B | 18 | 60:22 | 35 |
5. | SC Olympia Radotín | 19 | 43:24 | 35 |
6. | SK Aritma Praha B | 18 | 49:33 | 35 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 36:29 | 31 |
8. | FK Řeporyje | 18 | 36:31 | 28 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 19 | 34:41 | 22 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 18 | 37:42 | 19 |
11. | TJ Sokol Cholupice | 19 | 21:36 | 19 |
12. | SK Zbraslav | 18 | 40:55 | 18 |
13. | 1999 Praha | 19 | 38:61 | 17 |
14. | TJ AFK Slivenec | 19 | 26:52 | 15 |
15. | SK Libuš 838 | 18 | 26:47 | 14 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 19 | 32:68 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 11 | 43:23 | 30 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 11 | 43:12 | 25 |
3. | SK Zbraslav B | 12 | 53:19 | 24 |
4. | SK Čechie Smíchov | 11 | 41:8 | 21 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 11 | 33:27 | 15 |
6. | FC Nebušice B | 11 | 27:29 | 14 |
7. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 16:31 | 13 |
8. | SK Modřany B | 12 | 16:48 | 13 |
9. | TJ AFK Slivenec B | 11 | 22:22 | 12 |
10. | TJ Sokol Cholupice B | 12 | 13:35 | 10 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 12 | 21:51 | 9 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 11 | 12:35 | 6 |
1. | FK Vinoř 1928 | 11 | 84:21 | 30 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 11 | 53:9 | 27 |
3. | TJ Avia Čakovice | 11 | 85:16 | 24 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 11 | 68:25 | 21 |
5. | SK Dolní Chabry | 11 | 52:14 | 20 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 40:34 | 17 |
7. | Prague Raptors FC | 11 | 37:42 | 16 |
8. | TJ Ruzyně | 11 | 39:59 | 15 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 11 | 31:55 | 9 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 11 | 33:55 | 6 |
11. | TJ Březiněves | 11 | 31:81 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 11 | 9:151 | 1 |
1. | Fotbalová Akademie.. | 11 | 77:24 | 28 |
2. | FC Zličín | 11 | 66:24 | 28 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 12 | 53:33 | 25 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 12 | 67:50 | 22 |
5. | SK Motorlet Praha D | 11 | 76:30 | 21 |
6. | TJ Sokol Stodůlky B | 11 | 65:39 | 21 |
7. | FK Dukla Jižní Město B | 11 | 53:44 | 18 |
8. | Spartak Kbely | 11 | 36:42 | 18 |
9. | FK Admira Praha | 12 | 49:75 | 9 |
10. | SK Aritma Praha | 12 | 23:77 | 7 |
11. | SK Zbraslav B | 11 | 20:78 | 3 |
12. | TJ Sokol Řepy | 11 | 9:78 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 11 | 64:25 | 26 |
2. | Fotbalová akademia.. | 11 | 80:29 | 25 |
3. | SK Hostivař | 11 | 72:28 | 24 |
4. | FC Háje Jižní Město C | 11 | 91:34 | 21 |
5. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 60:22 | 20 |
6. | SK Dolní Chabry | 11 | 54:31 | 20 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 11 | 55:45 | 14 |
8. | SK Junior Praha 1960 | 11 | 41:74 | 11 |
9. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 36:67 | 10 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 25:56 | 9 |
11. | FK Union Strašnice | 11 | 25:72 | 9 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 11 | 9:129 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 11 | 413:103 | 33 |
2. | Eugen Link Football.. | 11 | 237:126 | 30 |
3. | FK Čechie Dubeč | 11 | 279:166 | 22 |
4. | SK Dolní Chabry | 11 | 221:203 | 21 |
5. | FC Slavoj Vyšehrad | 11 | 245:191 | 19 |
6. | SK Dolní Měcholupy | 11 | 229:234 | 17 |
7. | FK Loko Vltavín, z.s. | 11 | 181:208 | 15 |
8. | SK Střešovice 1911 A | 11 | 237:296 | 15 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 191:228 | 9 |
10. | TJ AFK Slivenec | 11 | 175:318 | 9 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 11 | 162:247 | 6 |
12. | SK Hostivař | 11 | 75:325 | 0 |
1. | Běchovičtí Sršni | 10 | 221:48 | 30 |
2. | SK Slovan Kunratice | 10 | 206:79 | 24 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 211:115 | 24 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 11 | 165:101 | 24 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 10 | 154:132 | 15 |
6. | FK Čechie Dubeč | 11 | 152:160 | 12 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 10 | 106:156 | 12 |
8. | FK Dukla Praha ženy | 11 | 112:164 | 10 |
9. | ČAFC Praha | 11 | 108:232 | 9 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 11 | 119:142 | 7 |
11. | Viktorka Žižkov | 10 | 92:317 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / H3J (1HP) mladší přípravka 2010/11 - 2017/2018 / 9.kolo / TJ Sokol Cholupice : FC Slavoj Vyšehrad B
TJ Sokol Cholupice
1 : 30
FC Slavoj Vyšehrad B
6 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma3 góly
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž1 gól
Antonín Lidman1 gól
Martin Bartoš1 gól
Tomáš Klinka3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 114781
Posledních 30 dnů: 984 | Posledních 7 dnů: 275 | Poslední den: 28
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze