15. SK Libuš 838 22 30:53 16
16. TJ Slovan Bohnice 22 33:77 12

Kompletní tabulka

U12 odehrála další dva zápasy

Mladší žáci “B” U12 odehráli další dvě utkání a ukázali, že se na novou soutěž dokázali rychle adaptovat.

Nejdříve se vydali poměřit síly s mužstvem Tělovýchovné jednoty Praga “C”. Tento zápas se odehrál na umělé trávě, částečně pod umělým osvětlením. Naši hráči vstoupili do zápasu velmi dobře, kombinovali a vytvořili si územní převahu. Výsledkem byl gól v 6. minutě, který vsítil Jonáš Křížek.  Vytvářeli jsme si i další šance, které však zůstaly nevyužity. Poté se hra vyrovnala a převažoval boj mezi šestnáckami. Náznaky šancí měl také náš soupeř, který po rohu ve 27. minutě dokázal srovnat na poločasových 1:1.

Také začátek druhého poločasu byl v naší režii, ale soupeř dokázal využít svou první šanci a ujal se v 41. minutě vedení 1:2. Našim hráčům se podařilo rychle odpovědět brankou Adama Valáška ve 45. minutě. Poté se opět bojovalo především uprostřed hřiště a čekalo se, zda někdo dokáže strhnout vedení na svou stranu. To se nakonec podařilo našim hráčům, kteří se nejprve ujali vedení v 63. minutě po brance Jakuba Dvořáka a naše vítězství 4:2 potvrdil David Meca v minutě 67.

Další utkání se odehrálo v domácím prostředí v tradičním sobotním dopoledním čase, za ideálního fotbalového počasí. Náš tým se poměřil s převážněně  o rok starším soupeřem a nevedl si vůbec špatně. Také v tomto zápase jsme měli v prvním poločase drobnou územní převahu a mohli vsítit první branku při samostatném nájezdu, který však vyřešil dobrým zákrokem gólman soupeře. Ani další náznaky šancí nebyly vužity a tak skončil poločas bez gólů 0:0.

Vstup do druhého poločasu se lépe podařil hostům z TJ Spoje, kteří vstřelili dvě branky ve 44. a 50. minutě. Náš tým se nevzdal a snažil se vstřelit kontaktní gól, který by zápas zdramatizoval. Několik šancí zůstalo nevyužito a první gól v síti soupeře padl těsně po hvizdu rozhodčího za faul v pokutovém území a nemohl tak být uznán. Následovala však penalta, kterou s přehledem proměnila jako správná kapitánka Lucka Šrámková.  Zbývající dvě minuty zápasu přinesly ještě několik šancí, ale vyrovnávací gól se nám vstřelit nepodařilo.

Sestava Sokola v zápase proti TJ Praga: Antonín Slavík, Jonáš Křížek, Jakub Dvořák, Jakub Jan Hřebíček, Eduard Šichman, Jan Suchý, Adam Valášek, David Rampír, Alex Krátký, Daniel Kuzmiak, David Meca, Karel Rada

Sestava Sokola v zápase proti TJ Spoje: Antonín Slavík, Jonáš Křížek, Eduard Šichman, Adam Valášek, David Rampír, Daniel Kuzmiak, Karel Rada, Daniel Hynek, Tobias Hüttl, Matěj Muravský, Lucie Šrámková