Kompletní tabulka

Sokol Cholupice - Uhelné sklady 1:5

Sokol Cholupice - Uhelné sklady  1:5

Cholupice podruhé doma inkasovaly pět gólů

Třikrát se Cholupice představily zatím na vlastním hřišti a bilance je hodně nelichotivá. Bod za remízu s Újezdem 4:4 a dvě porážky 1:5. V prvním kole s Braníkem a teď s Uhelnými sklady. Celkem 14 inkasovaných branek. Uhelné sklady si připsaly už 12 bodů a zavěsily se za vedoucí tandem Třeboradice, Motorlet B s rozdílem jediného bodu. Dvěma góly se střelecky blýskl Šafránek, Zmeškal tentokrát vyšel naprázdno.

Půlhodinu se na hřišti prakticky nic nedělo. Hrálo se mezi šestnáctkami bez větší šance. Pak přišla
35. minuta a hosté šli do vedení. Domácí gól soupeři nabídli. Po hraní rukou v šestnáctce se pískala penalta. Brankář Vančát sice směr střely Steinochera vystihl, ale na míč nedosáhl.

Za dvě minuty zahrávali domácí rohový kop, po kterém přišla rychlá akce hostů, na centr z pravé strany si naskočil před brankou volný Zilvar a hlavou přidal druhý úspěch Uhelných skladů. Domácí se vrátili do hry v poslední minutě první půle. Po Šafránkově přímém kopu Zmeškal napálil míč jen do brankáře Vančáta
a z protiútoku domácích prolétl míč za obranu, Szatmari vyhrál souboj s vybíhajícím Borským a pohodlně dovezl míč do opuštěné branky.

Po přestávce už dávali góly jen hosté a během sedmi minuty zápas rozhodli. V 57. minutě se po centru
z levé strany odrazil míč před šestnáctku a Belán jej bez rozpaků napálil do pravé šibenice domácí branky.

Na další dvě branky potřeboval tři minuty Šafránek. V 61. minutě vybojoval míč u rohového praporku Stolfa, našel Zilvara, který se s ním prodral středem hřiště. Posunul jej volnému Zmeškalovi, který jej hned přeposlal na Šafránka a jeho mazácký oblouček skončil za zády Vančáta počtvrté. Za tři minuty těsně
za půlí promáchl odkop Srba a Šafránek upaloval sám na branku. Zakončil opět neomylně a podepsal brankový účet na 1:5.

Cholupice - Uhelné sklady 1:5 (1:2)
Branky: 45. Szatmari - 35. z penalty Steinocher, 37. Zilvar, 57. Belán, 61. a 64. Šafránek. ŽK: 39. Chytka,
44. Habart, 77. L. Srba - 15. Koubek, 41. Šafránek, 46. Zilvar. Rozhodčí: Polena - Klička, Vojtěch.
Diváků: 60.
Cholupice: Vančát - Habart, Zavadil, L. Srba, Dombi - Špaček (46. Honka), Jemelík, Chytka, Janoušek - Szatmari (57. Bera), Šmejkal (73. Stibůrek). Trenér: Jaromír Jindráček.
Uhelné sklady: Borský - Koubek, Mareš, Švorčík, Stolfa - Belán, Šafránek, Majerčin (70. Studnička), Steinocher - Zmeškal, Zilvar (83. Sainer). Trenér: Robert Hlavica.

Hlasy trenérů
Jaromír Jindráček (Cholupice): „Utkání bylo do 30. minuty prakticky bez šancí, hrálo se mezi šestnáctkami. Pak přišla penalta a od toho se odvíjel další průběh utkání. Dostali jsme se pod tlak, dělali chyby a z toho pramenil i druhý gól. Před půlí jsme dali kontaktní gól a myslel jsme si, že do druhé půle vstoupíme mnohem lépe. Ale naše chyby, které neudělají ani žáci, nás sráželi. Soupeř je trestal a tak jsme utrpěli další debakl.”
Robert Hlavica (Uhelné sklady): „Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme, vyjma jedné dvou pasáží, utkání zcela pod kontrolou. Moc bych ale neskákal, těžší soupeři nás ještě čekají. .”

Nejlepší hráč Cholupic: František Chytka.
Nejlepší hráč Uhelných skladů: David Belán.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Vojtěch Šafránek (Uhelné sklady).