16. TJ Slovan Bohnice 26 37:100 12

Kompletní tabulka

Mladší žáci B a jejich zápas se Slavií

Slavia Praha U12 - Cholupice U12/13 3×30 min. 6 - 6 (0-4, 3-5)

Dlouho očekávaný přípravný zápas se Slavií Praha přinesl skvělý fotbal na obou stranách. Hráli jsme netradičně na tři třetiny po 30 minutách. První třetinu jsme soupeře překvapili aktivní hrou, výborným presinkem a produktivitou. Šance jsme dokázali proměnit a trestat chyby Slávie, která se snažila o konstruktivní rozehrávku. První třetina byla v naší režii a výsledek 4-0 byl toho jasným důkazem.
Druhou třetinu začali aktivně domácí a již po 2 minutách vstřelili první gól. Najednou se začala projevovat technická vyspělost a sebevědomí domácích, kdy po pěkných kombinacích a průnikových přihrávkách dokázali překonávat naší obranu. 10 minut jsme byli pod obrovským tlakem. Několik velkých šancí soupeře zlikvidoval skvělými zákroky gólman Duchoň a držel stále vedení na naší straně. Slavia stále dobývala naší obranu, která je několikrát výborně nachytala do ofsajdu. Nakonec se domácím podařilo snížit na rozdíl dvou branek po naší chybné rozehrávce. Následně po krásné akci na rozdíl jediné branky. Naši borci dokázali odpovědět v závěru vstřeleným gólem a do poslední třetiny se šlo za stavu 3-5.
V poslední třetině se projevilo obrovské úsilí našich borců, kteří čelili kvalitě soupeře odhodláním a fyzicky náročnou hrou. Únava byla obrovská. Rychlost se vytrácela a domácí jasně přebrali iniciativu do svých rukou. Třemi brankami v řadě otočili vývoj utkání ve svůj prospěch a 5 minut před koncem zápasu vedli 6-5.
Heroický výkon našich borců však korunoval 3 minuty před koncem náš Maty Patera, který po skvělé individuální akci vyrovnal stav a svým třetím gólem v utkání dovršil hattrick. Zápas tedy skončil 6-6.