16. TJ Slovan Bohnice 22 33:77 12

Kompletní tabulka

TJ Sokol Cholupice - FK Meteor Praha VIII B 3:1

TJ Sokol Cholupice - FK Meteor Praha VIII  B  3:1

Ke druhému utkání na naše hřiště přijela rezerva Meteoru, s cílem odvést si nějaký ten bobík. Přes veškerou snahu a dobrý výkon jim to však naši nedovolili. Utkání začali přeci jen o něco aktivněji než soupeř, ale ten svojí agresivní hru byl rovnocenným soupeřem. Hráči obou mužstev měli možnost dát úvodní gól utkání, ale nevyužili je. Až ve 33.minutě se do přihrávky od Zdeňka Jemelíka opřel Karel Dombi a ostrou střelou rozvlnil síť za hostujícím gólmanem. Do poločasu byli naši jednoznačně lepší, plně ovládli hru a mohli přidat nejméně ještě dva góly.

Druhý poločas pokračovali naši v nátlakové hře, ale ne a ne dát druhý gól. V 57.minutě to však přišlo. Rychlá výměna míče mezi Zdeňkem Jemelíkem a Romanem Janouškem, zakončená pěknou střelou Jemelíka a bylo to 2:0. Po tomto gólu však přišlo takové malé uspokojení, kterého využili hosté v 69. minutě ke vstřelení kontaktního gólu na 2:1. Hostujícím hráčům svitla naděje na lepší výsledek a vidina možnosti alespoň uhrát remízu. Naši na chvíli vypadli z tempa. Přesto však sebrali všechny síly a nejen, že vyrovnali hru, ale po podařené akci v 84. minutě přidal třetí gól Roman Janoušek a bylo o výsledku rozhodnuto. Zlikvidovat dvougólový náskok našeho týmu bylo už nad síly soupeře. Stav utkání 3:1 zůstal do konce utkání nezměněn. Zcela zaslouženě zůstali všechny body doma.

Trenér Ruda Kahle byl s výsledkem i výkonem hráčů spokojen:

„máme za sebou vítězný zápas, jsem nadšený, jak kluci toto těžké utkání odjezdili. Meteor byl velmi dobrý, o jeho kvalitě svědčí i zápas z minulého kola, kdy Královice zachránili bod gólem v poslední minutě… Soupeř byl stejně jako minulý týden hodně běhavý, máme za sebou takový dvojboj, ze kterého máme čtyři body. Klukům jsem poděkoval za to, jak utkání odmakali. Na začátku jsme mohli inkasovat, dobře tam nás podržel Vrša a David v bráně se neunáhlil předčasným pohybem. Jak jsme dali prvního gól, měli jsme hru ve své režii. Myslím, že to velmi slušné utkání. Pak jsme dali na 2:0 a čekali na brejk. Po chybě, kdy propadl balon do vápna dal soupeř gól. Nebudu říkat, že jsem byl úplně klidný, byli tam nějaké standartky, ale vyložená gólová situace tam nebyla, snad jen jednou, kdy Davida postihla křeč. Čekali jsme na příležitost, která přišla a dali z ní třetí gól. Pak jsme již zápas dohráli v pohodě, máme sedm bodů, takže velká spokojenost. Myslím, že se budeme pohybovat kolem šestého místa, v týdnu potrénujeme a pojedeme na Střešovice a po nich zápisné.“