Kompletní tabulka

SK Třeboradice - TJ Sokol Cholupice 2:3

SK Třeboradice - TJ Sokol Cholupice  2:3

Přivést body ze hřiště Třeboradic považovali někteří skeptici za zcela nemožné. Ale nemožné se stalo skutečností a cholupičtí fotbalisté vyloupili Třeboradice hned dvakrát. Minulou neděli si všechny body odvezlo naše béčko a tuto, po velmi dobrém výkonu si je domů přivezlo áčko.

Hned od první minuty naši ukázali, že nepřišli bránit, ale hrát důstojnou roli proti velkému favoritu zápasu. Domácí sice naše hráče převyšovali výškou postav, ale na přesnou kombinační hru občas právě z té výšky jen zírali. Přesto se našim nedařilo dotáhnout žádnou slibnou akci do úspěšného konce. Až ve 37.minutě zatáhl po křídle míč, přesně přihrál do pokutového území Romanu Janouškovi, který zamířil přesně a vstřelil úvodní gól utkání.  Za další dvě minuty mohli přidat gól druhý, domácí brankář byl již překonán, ale na brankové čáře stačil ještě zasáhnout jeden z obránců. Místo dvougólového vedení přišlo zaváhání, následně rohový kop, ze kterého ve 43.minutě domácí srovnali na 1:1.

Druhou půli začali domácí lépe. Hodně elánu jim přineslo vyrovnání těsně před přestávkou. Naši se však nevzdali, přesto v 52.minutě inkasovali podruhé. Domácí, zřejmě pod vědomím, že se již nic nemůže stát, podcenili poctivou práci našich hráčů, kteří nepřestali bojovat, doslova po hřišti jezdili a to se jim vyplatilo. V 61.minutě rychle rozehrál míč Zdeněk Vršecký, až za obranu domácích, na který si naběhl Zdeněk Jemelík a hlavou překonal domácího gólmana podruhé. Hodně studená sprcha pro domácí hráče, po které jim vzala hodně elánu. Než se stačili vzpamatovat, poslal v 65.minutě přesnou přihrávku Josef Masner Karlu Dombimu, který svoji šanci využil ke vstřelení třetího gólu do sítě domácího brankáře. Domácí se snažili ze všech sil alespoň vyrovnat, ale naši přesnou a obětavou hrou těsné vedení udrželi a zaslouženě si odvezli z Třeboradic všechny body.

Trenér Ruda Kahle byl po utkání velmi spokojen:

„dnes super, super výsledek, trošičku jsme změnili hru, protože jsme věděli o síle Třeboradic. Nenechali jsme se unést hrou, snažili jsme se hrát více zezadu. V poločase jsem byl spokojen hodně, dali jsme první gól, hned na to jsme mohli přidat druhý, ale trefili jsme jediného hráče v bráně. Mělo to být 2:0, ale místo toho jsme inkasovali z rohu, nakonec ten zápas skončil 3:2 v náš prospěch, takže si nemusíme drbat hlavy. Třeboradice mají kvalitní hráče, každá standatka je velmi nebezpečná, hlavně když se zahraje dobře, a to soupeř uměl. Poločas skončil1:1. V kabině byly hlavy hodně dole, protože po zápase s minulého týdne, kdy jsme hráli dobře a přesto prohráli s Uhelkami. Snažil jsem se dát kluky do pohody. Přesto jsme dostali druhý gól, Třeboradice hráli velmi dobře, nicméně se nám podařilo ze standartky vyrovnat na 2:2 a následně přidali gól třetí. Samozřejmě jsme mohli i gól dostat, ale kluci hlavně obětavostí, a i brankář podržel, jsme dokázali výsledek udržet. Kluci se sice snažili přidat další, ale tři minuty před koncem se má zápas dohrát v jiných prostorách, než dovolit soupeři dohrávat v naší šestnáctce. Velká spokojenost, protože v Třeboradicích moc mužstev nevyhraje. Na to, že nám proti létu chybí tři rychlostní hráči, je to výborný výsledek. Závěr, velká spokojenost“