TJ SOKOL CHOLUPICE

15. TJ Sokol Písnice 6 11:19 4
16. TJ Sokol Řepy 6 7:24 2

2017 - MŠMT program VIII

V roce 2017 jsme obdrželi neinvestiční dotaci ze státního rozpočtu České republiky v oblasti sportu, kterou jsme využili dle daných předpisů.

Z celkové dotace jsme použili na úhradu mzdových nákladů trenérů částku 51,92%. Stejně jako v minulých letech se neustále zvyšovala členská základna mládeže. S nárůstem počtu dětí bylo potřebné více zatížit práci trenérů a alespoň částečně jim uhradit jejich náklady a čas. Bylo nutné uhradit i jejich vzdělávání, které je požadováno. Díky získaným financím z různých grantů jsme mohli i finančně ocenit jejich čas strávený s dětmi na tréninku. Přípravu a účast na mistrovských, přátelských utkáních či různých turnajích konají trenéři stále zdarma ve svém volném čase.

Náš fotbalový klub TJ Sokol Cholupice se může v současnosti pochlubit šesti dětskými týmy – školičkou, dvě mladší přípravky, starší přípravky, jedno družstvo mladší a jedno družstvo starších žáků. Kromě školičky se ostatní žákovské týmu zúčastňují všech soutěží pořádaných PFS. Dorostenci, kterých je stále nedostatečný počet na složení celého týmu, momentálně hostují ve spřáteleném klubu v nedalekých Dolních Břežanech. I přesto, že nemohou hrát ve svém mateřském klubu, vrací se na tréninky mladších fotbalistů a pomáhají dospělým trenérům.

48,08% z celkové dotace byla vydána na úhradu sportovních potřeb pro mládežnické týmy. Snažíme se, aby naše týmy kromě mistrovských utkání, měli možnost trénovat i v rámci přátelských zápasů či turnajů. Na všechny zápasy je nutné mít odpovídající oděvy a také na tréninky jsou nutné pomůcky, aby byl i trénink efektivní. S rozšířením dětské základny je nutné i přizpůsobit počet pomůcek a dresů. V našem klubu je zásadní pravidlo: každé dítě má stejná práva a povinnosti, stejné vybavení, stejnou příležitost trénovat pod kvalifikovaným trenérem a zúčastnit se aktivně všech pořádaných akcí, neboli ten, kdo přijde, ten také trénuje a hraje.

Přidělením dotace jsme tak mohli dokoupit potřeby, jako např. dresy pro žákovské kategorie a částečně uhradit následující aktivity: startovné na žákovských turnajích a pronájem tělocvičny pro mládež.

Díky dotacím můžeme využívat ušetřené finance na rozvoj našeho sportoviště. Chceme malým fotbalistům i jejich rodičům, příbuzným a známým, kteří jezdí na jejich zápasy, poskytnout příjemné a čisté prostředí. Prostředí, kde se budou cítit dobře a kam se budou chtít vracet. Což se díky získaným dotacím částečně daří.

6 gólů

Daniel France

4 góly

Štěpán Hrazdíra

4 góly

Michael Žižka

Tomáš Pechar

Jakub Vondra

Jakub Klípa

Filip Janoušek

Lukáš Srba

Matěj Brejcha

Michal Knebl
 Praha12 Ministerstvo školsví Hl.m. Praha Nadace ČEZ Letecké muzeum Točná FUCHS OIL Author Autotrio Praha BELsport Cukrářství Viktoria Legr Brudra ÚVT Internet s. r. o. e-BEKO Autosklo S.O.S.

Posledních 30 dnů: 1647 | Posledních 7 dnů: 476 | Poslední den: 79