2016 - MČ Praha 12 - dotace v oblasti sportu a volného času

V roce 2016 jsme obdrželi dotace v oblasti sportu a volného času na čtyři různé projekty:

"Příspěvek na provozní náklady",  jako jsou spotřeby el. energie, vodné, odvoz odpadu, údržba hřiště ale i zázemí, si provoz našeho sportoviště nedovedeme prakticky ani představit. Každý příspěvek je pro nás zásadní, abychom mohli našim členům poskytnout kvalitní a bezpečné prostředí.

„Pronájmy“ - finance na úhradu pronájmů tréninkových ploch, díky kterým jsme mohli našim mladým sportovcům nabídnout tréninkové plochy i v jinak nevyhovujících povětrnostních podmínkách, převážně v zimním období. V dnešní době je důležité umožnit návaznost tréninků v průběhu celého roku, což díky dotacím můžeme našim fotbalistům zprostředkovat.

I finanční podpora  na "Vybavení" našla své místo. Kromě míčů, které se neustále opotřebovávají a je nutné pravidelně měnit, jsme také mohli obměnit zchátralé a z části již absolutně nevyhovující židle v naší klubovně.

Z prostředků na „Opravy hřiště a zázemí“ jsme opravili šatnu pro rozhodčí a částečně zázemí klubu. Jsme rádi, že po úspěšné rekonstrukci toalet, tribuny a velké části hrazení v loňském roce, jsme se mohli i letos zase o kousek posunout. Naším cílem je zrekonstruovat celý klub, tak, aby vyhovoval dnešní moderní době.