TJ SOKOL CHOLUPICE

TJ SOKOL CHOLUPICE

2016 - MŠMT program VIII

V roce 2016 jsme obdrželi neinvestiční dotaci ze státního rozpočtu České republiky v oblasti sportu. Finance jsem využili dle předepsaného rozpočtu:

64,99% z celkové dotace jsme použili na úhradu mzdových nákladů trenérů mládežnických týmů. V posledních letech jsme zaznamenali větší příliv dětí do našeho klubu, a proto pro nás dotace, ze kterých se dají hradit i mzdové náklady na trenéry je velmi zásadní. Do roku 2014 trénovali většinou pouze dobrovolníci, neboť jsme si větší počet kvalifikovaných odborníků nemohli z finančního hlediska dovolit. S nárůstem malých fotbalistů nám však bylo jasné, že si i naši trenéři musí dodělat trenérské licence a zvyšovat svoje odbornosti. Díky získaným financím z různých grantů jsme mohli i finančně ocenit jejich čas strávený s dětmi na tréninku. Přípravu a účast na mistrovských, přátelských utkáních či různých turnajích konají trenéři stále zdarma ve svém volném čase.

Náš fotbalový klub TJ Sokol Cholupice se může v současnosti pochlubit pěti dětskými týmy – počínaje školičkou, přes dvě mladší přípravky, jednu starší přípravku až po starší žáky. Dorostenci, kterých nebylo na složení celého týmu dostatek, momentálně hostují ve spřáteleném klubu v nedalekých Dolních Břežanech. I přesto, že nemohou hrát ve svém mateřské klubu, vrací se na tréninky mladších fotbalistů a pomáhají dospělým trenérům.

35,01% z dotace jsme využili na úhradu sportovních potřeb pro mládežnické týmy. Snažíme se, aby naše týmy kromě mistrovských utkání, měli možnost trénovat i v rámci přátelských zápasů či turnajů. Na všechny zápasy je nutné mít odpovídající oděvy a také na tréninky jsou nutné pomůcky, aby byl i trénink efektivní. S rozšířením dětské základny je nutné i přizpůsobit počet pomůcek a dresů.

Praha12 Ministerstvo školsví Hl.m. Praha Nadace ČEZ Letecké muzeum Točná FUCHS OIL Author Autotrio Praha BELsport Cukrářství Viktoria Legr Brudra ÚVT Internet s. r. o. e-BEKO Autosklo S.O.S.

Posledních 30 dnů: 583 | Posledních 7 dnů: 169 | Poslední den: 20