TJ AFK Slivenec vs TJ Sokol Cholupice

15. SK Modřany 0 0:0 0
16. FC Nebušice 0 0:0 0

Krátké ohlédnutí za letním soustředěním – U9

Náš nový tým mladší přípravky (ročníky 2015 a 2016) absolvoval týdenní letní soustředění v hezkém prostředí Hluboké nad Vltavou, kam jsme se dopravili vlakem společně s týmem Mladších žáků B.

Po sobotním příjezdu a ubytování využily děti svůj volný čas na fotbalové zápasy, na odpočinek nebyl čas . Organizované tréninky probíhaly od neděle. V průběhu soustředění absolvovaly děti celkem 14 tréninkových jednotek, které byly rozděleny na dvě dopolední tréninkové jednotky (1 hodina na multifunkčním hřišti + 30 minut na trávě různě v okolí areálu) a odpolední část (90 minut). Na multifunkčním hřišti jsme se věnovali převážně různým hrám (ne jen fotbalu) a rozvoji individuálních dovedností. Následné půlhodinové bloky jsme využívali na rozvoj obratnosti, síly a různým hrám s míčem. Odpolední část byla věnovaná téměř výhradně fotbalu, vzhledem k tomu, že zanedlouho nás čekají první skutečné zápasy a chtěli jsme si to vyzkoušet. U toho jsme se postupně učili i pravidla hry samotné. V rámci odpoledních částí jsme dvě tréninkové jednotky hráli fotbal v areálu fotbalového klubu Hluboké nad Vltavou na krásném trávnatém hřišti a ve dvou případech jsme s ohledem na vysoké teploty zvolili prostor tělocvičny v areálu ubytování.

Další pohyb si děti samy dopřávaly v rámci osobního volna, kdy i po večeři dávaly povětšinou přednost hrání fotbalu, či jen nacvičování střelby. Dvakrát jsme večerní odpočinek věnovali sledování fotbalových zápasů (kvalifikace Evropské ligy a Bundesliga).

Sportovní tréninky jsme kombinovali i se zábavou různého druhu. Celý úterní den jsme využili k výletu do ZOO, jehož součástí byl naučný program o netopýrech a upírech, kde jsme se mimo jiné seznámili s netopýrem Beruškou a měli možnost zblízka sledovat jeho krmení. V pátek odpoledne si děti pro změnu zařádily ve sportovně relaxačním areálu Hluboká.

K celkovému pozitivnímu dojmu ze soustředění určitě přispělo hezké ubytování a skvělá strava v místní jídelně, i ta připravovaná vedoucími (dopolední a odpolední svačina a druhá večeře, tady patří velký dík Nině Slavíkové) a v neposlední řadě i to, jak se děti chovaly a skvěle pracovaly v rámci tréninku.

Už se těšíme na další tréninky v Cholupicích a zápasy, které pro většinu dětí budou fotbalovou soutěžní premiérou.

Tým MPŘ (Hanka a Martin)

Praha12 Ministerstvo školsví Národní sportovní agentura Hl.m. Praha Author Čermák a Hrachovec a.s. BELsport rulet slot siteleri TKF HES Stavební ÚVT Internet s. r. o. e-BEKO Brudra Fiala’ Gym

Posledních 30 dnů: 789 | Posledních 7 dnů: 98 | Poslední den: 7