2017 - MČ Praha 12 - dotace v oblasti sportu a volného času - branky

V roce 2017 jsme obdrželi dotaci na úhradu nákladů spojených s nákupem nové motorové sekačka a přenosných branek.

Prostředky jsme použili na úhradu výše zmiňovaných věcí – branek a sekačky. Pravidelně děláme údržbu prostor venkovních i vnitřních našeho fotbalového klubu. K venkovním prostorům patří především fotbalové hřiště, sousedící tréninková plocha a v neposlední řadě také prostranství pro diváky, všechny tato prostory je nutné udržovat, a proto je sekačka nezbytnou součástí vybavení správce hřiště. Na velké plochy používáme malý sekací traktorek, ale díky zakoupené sekačce se nyní dostaneme i do menších zákoutí.

Odlehčené hliníkové branky pomáhají především mládežnickým týmům, který trénuje několik v jednom dni. S těmito brankami není problém postavit je, kamkoli. Ulehčili jsme takto našim trenérům, které se mohou dětem, ale i dospělým při tréninku plně věnovat a neřešit provizorní branky.