2016 - Hl.m.Praha - dotace v oblasti sportu a volného času

V roce 2016 jsme obdrželi dotaci v oblasti sportu a volného času na náklady převážně běžného provozního typu. Všechny finance jsme využili dle daných předpisů.

Bez těchto dotací na běžné provozní náklady, jako jsou spotřeby el. energie, vodné, odvoz odpadu, údržba hřiště ale i zázemí, si provoz našeho sportoviště nedovedeme prakticky ani představit. Každý příspěvek je pro nás zásadní, abychom mohli našim členům poskytnout kvalitní a bezpečné prostředí.

V letošním roce jsme využili celou dotaci na částečnou úhradu spotřeby el.energie. Díky dotacím můžeme využívat ušetřené finance na rozvoj našeho sportoviště.