Kompletní tabulka

Meteor B - Sokol Cholupice 6:2

Meteor B - Sokol Cholupice  6:2

18.kolo – neděle  22. 3.2015 – 15,00hod

Utkání Pražské teplárenské přeboru mužů jsou v plném proudu. O tomto víkendu se hrálo již třetí jarní kolo. Naše čekalo velmi těžké utkání, ke kterému měl trenér k dispozici velmi omezený počet hráčů. Do základní sestavy musel zařadit dokonce oba brankáře, David Pajaziti šel do brány a Martin Bartoš do pole. Přesto naši začali aktivně, ale nebyli schopni vstřelit gól, i když šancí měli dostatek. A tak domácí trestali každou chybu našich hráčů. První gól dali z penalty. Do poločasu přidali ještě jeden.

V úvodu druhé půle měli naši šanci dát kontaktní branku, ale Tomáš Pechar neproměnil pokutový kop. Ani tato promarněná příležitost nevzala chuť našich hráčů, snažili se hrát útočný fotbal, ale neproměnili ani nejlepší příležitosti. Naopak domácí trestali téměř každou chybu, postupně zvýšili až na 6:0. Teprve poté se podařilo alespoň korigovat konečný výsledek dvěma povedenými trefami. V 79.minutě dal gól Kamil Zelenka a na konečných 6:2 upravil Tomáš Pechar. Hra našeho týmu nebyla špatná, hráči si vypracovali dostatek šancí, aby byl konečný výsledek zcela jiný. Mančaft však nemá koncové hráče, kteří by byli schopni využít připravené příležitosti. Znatelně mužstvu chybí tři nejlepší střelci podzimu, Roman Janoušek, Ondřej Honka a Zdeněk Jemelík. Zatím se je nepodařilo nahradit. Velkým stínem utkání je další zraněný hráč, Tomáš Bábovka, kterého musela odvést sanitka.

Trenér Ruda Kahle byl hodně smutný:

„procházíme si teď takovým těžším obdobím. Minule jsme prohráli 0:4, teď 2:6. Je blbé po takovém výsledku hráče chválit. S hrou dopředu jsem byl celkem spokojený, tedy až na tu úplnou koncovku, kdy jsme nedali ani penaltu. Kdybychom měli v útoku Junka, co hrál v dresu soupeře, tak jsme vyhráli 8:1. Zkoušel jsem oslovit Janouška, zda by nám nepomohl, ale nedohodli jsme se. Nedá se nic dělat. Chybí nám sedm hráčů základní sestavy, stopera hrál náhradní gólman Bartoš. Soupeř vyhrál kvůli tomu, že dal víc branek a my jsme udělali vzadu za poslední dva zápasy osm kardinálních chyb."