Kompletní tabulka

TJ Sokol Cholupice - TJ Sokol Královice 2:4 (2:2)

TJ Sokol Cholupice - TJ Sokol Královice  2:4 (2:2)

27.kolo – neděle 24. 5.2015 – 17,00hod

Trenérovi našich hráčů dalo hodně práce dát dohromady jedenáct hráčů schopných důstojně odehrát zápas s Královicemi. Na lavičce náhradníků seděl kromě druhého brankáře Davida Pajazitiho, pouze Radek Zavadil. Nutno dodat, že hostující tým na tom nebyl o mnoho lépe. Přesto mohli diváci vidět pohledný útočný fotbal od obou mančaftů. Hru našeho mužstva hodně ovlivnilo v 25.minutě zranění kapitána Tomáše Pechara. Přesně ve 30.minutě byli šťastnější hosté, kteří se ujali vedení. Jejich radost však netrvala dlouho. Ve 34.minutě poslal přesnou přihrávku Zdeněk Špaček Adamovi Doudovi, který vyrovnal na 1:1. Vyrovnané skóre vydrželo pět minut a hosté šli opět do vedení. Druhý gól dosáhli z penalty, když Josef Masner zastavil útočícího hráče nedovoleným zákrokem v pokutovém území. Zde bych trošku vytknul sudím, že před tímto faulem přehlédli ofsajd hráče hostí. Naši se však nevzdali a ve 42.minutě Kamil Zelenka vyrovnal na 2:2.

Druhou půli lépe zvládli hosté. Našim pomalu docházeli síly. V 53.minutě dostali hodně laciný gól. V 60.minutě měli hosté opět výhodu pokutového kopu, ale tentokrát exekutor mířil hodně nad bránu. O dvě minuty později byl však Formáček přesnější a zvýšil vedení hostí na 4:2. Naši měli i trochu smůly. Adam Douda střelou ze střední vzdálenosti trefil pouze spojnici břevna a tyče. Stoprocentní šanci neproměnil Kamil Zelenky. Na druhé straně mohli hosté také nejméně třikrát ještě skórovat a vítězství si plně zasloužili.

Trenér Ruda Kahle byl hodně nespokojený:

„ dnes nás vytrestala kvalita hráčů soupeře v čele s Formáčkem, autorem tří gólů a jedné asistence. Na druhé straně nespokojenost s druhou půlí, kdy jsme prováděli šílené věci a hlavně jsme odcházeli fyzicky. Je jasné, že chybí zranění hráči, náhradníci je plně nenahradili. Hru hodně poznamenalo zranění Pechara, pak gól z těžké penalty. Zápas se nám nepovedl, prohra po dvou měsících. Je to škoda, hrálo se o pátý flek. Je potřeba, aby se alespoň dva hráči uzdravili, pak to snad bude něco jiného.“