TJ Sokol Cholupice vs FC Přední Kopanina B

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

9. FK Zlíchov 1914 23 42:45 31
13. 1999 Praha 22 42:67 20

Zdeněk Vršecký v jedenáctce Pražská teplárenská přeboru!

článek poblikovaný na www.fotbalpraha.cz

30. listopadu 2015 12:00» Již tradičně vyhlašujeme jedenáctku Pražská teplárenská přeboru. Letos nám její výběr hodně ztížil fakt, že v důsledku aplikace nového IS FAČR jsme neměli k dispozici kompletní soutěžní a hráčské statistiky, se kterými jsme pracovali v minulých sezonách. Jako základ jsme tak opět vzali anketu „hvězda zápasu”. Tou se stal Milan Cvrček z Braníka, který nasbíral celkem deset nominací. V jedenáctce podzimu tak pochopitelně nemůže chybět.

Na dalších postech už jsme brali v úvahu i jiná kritéria a museli jsme si pomoct i zhodnocením osobních poznatků a vnést tak do výsledku i subjektivní prvek. A zde je výsledek:
Pražská teplárenská přebor - jedenáctka podzimní části soutěže
Jiří Švarc (Přední Kopanina) - Martin Inneman (Střešovice), Michal Žižka (Zbraslav), Zdeněk Vršecký (Cholupice), Tomáš Bláha (Přední Kopanina) - Vojtěch Šafránek (Uhelné sklady), Petr Viktorin (Třeboradice), Milan Cvrček (Braník), Pavel Grznár (Třeboradice) - Ivan Merta (Zličín), Petr Junek (Třeboradice).

Brankář:
Jiří Švarc - FC Přední Kopanina
V minulé sezoně dotáhl mužstvo k vítězství v soutěži. I letos je velkou jistotou v brance podzimního lídra. Z brankářů byl nejčastěji jako hvězda zápasu vybrán Peter Bartalský z Bohemians Praha. Švarc však má na svém kontě devět vychytaných nul a to nakonec rozhodlo v jeho prospěch.

Obránci:
Martin Inneman - SK Střešovice
Jestli má předposlední celek tabulky nějakou výraznou postavu, tak je to on. Vytáhlý, dlouhovlasý, pravý obránce je na hřišti nepřehlédnutelnou postavou. Plní představy moderního krajního obránce. Brání, útočí, nebezpečný při útočných standardních situacích, spolehlivý při těch obraných.

Michal Žižka - SK Zbraslav
Zkušenost a jistota ve středu obrany nováčka soutěže. Ve vzdušných soubojích nepřekonatelný. Především na něm se zastavují útočné snahy soupeřů. Dokáže míč přesně rozehrát a založit nebezpečnou akci svého týmu. Vstřelil čtyři branky.

Zdeněk Vršecký - Sokol Cholupice
Postavou sice na stopera nijak veliký, ale nejzkušenější hráč týmu drží jeho defenzívu pevně v rukou.
Bývalý útočník využívá znalostí ofenzivní práce. S míčem si rozumí a umí i zaútočit.

Tomáš Bláha - FC Přední Kopanina
Na postu levého obránce jsme váhali nejvíc. Těch klasických krajních beků jsme moc nenašli. Tomáš Bláha se určitě lépe cítí ve středu obrany, ale v řadě zápasů jej trenér Hebousse posunul právě na kraj
a nikdy tam nezklamal. Tvrďák s výbornou hrou hlavou.

Záložníci:
Vojtěch Šafránek - Uhelné sklady
Není sice klasickým krajním záložníkem, ale dokázal nastřílet 11 gólů a byl hlavním ofenzivním esem týmu z Košíř. Výborná práce s míčem, tvrdá střela, umí se prosadit i ze vzduchu. Všechny tyto schopnosti převážily nad malou vadou na kráse, dvěma červenými kartami.

Petr Viktorin - SK Třeboradice
Bez něj si už ani naší sestavu neumíme představit. Hnací motor středu zálohy Třeboradic, osmkrát nominovaný na hvězdu zápasu, osm nastřílných branek. Co víc dodávat. Prostě stálice soutěže.

Milan Cvrček - ABC Braník
Jako největší hvězda soutěže nemůže pochopitelně v naší sestavě chybět. Devětadvacetiletý ofenzivní záložník nováčka soutěže od začátku podzimu ukazoval své schopnosti a táhl mužstvo za ziskem 19 bodů. Z jeho hry těžil i nejlepší střelec mužstva Pechar. Pro trenéra Trunečka je Milan Cvrček sázka na jistotu.

Pavel Grznár - SK Třeboradice
Lepší levé noha v soutěži není. Vynikající kopací technika podpořená plnou nůší zkušeností z vyšších
sfér fotbalu. Skvěle zahrávané standardní situace. Asi právě jemu nejvíc vděčí za svůj střelecký primát
Petr Junek.

Útočníci:
Ivan Merta - FC Zličín
Konečně sezona bez zranění. Sedmkrát hvězda zápasu a nejlepší střelec exdivizního Zličína s devíti góly. Střelecký majstrštyk předvedl proti Stodůlkům. Musel o přestávce odjet a tak v kabině slíbil za první poločas tři góly. A dal je. Když si projdete fotogalerii ze zápasů Zličína, najedete jeho jeden charakteristický rys, stále vyplazený jazyk.

Petr Junek - SK Třeboradice
Třetí do třeboradické ofenzivní party. Po příchodu z Meteoru střelecky výrazně ožil a výsledkem je 18 branek. Když dalších 17 přidali Grznár s Viktorinem, není divu, že v Třeboradicích mají nejlepší ofenzívu. Na první pohled fotbalový flegmatik, ale s pověstným instinktem zabijáka.

A na závěr už také tradičně slova klasika Járy Cimrmana: „Můžete s námi nesouhlasit, můžete protestovat, ale to je to to jediné co proti tomu můžete dělat.” Ať žije fotbal!

Lubor Mírek

Posledních 30 dnů: 1218 | Posledních 7 dnů: 344 | Poslední den: 37