Kompletní tabulka

Sokol Cholupice - Admira B 0:6

Sokol Cholupice - Admira  B   0:6

Béčko Admiry vrátilo Cholupice do reality

Po vítězství na Zbraslavi vládla v Cholupicích euforie. Domácí však souboj s rezervou Admiry vůbec nezvládli. Od začátku tahali za kratší konec a už o poločase svítil na ukazateli skore výsledek 0:3. Stejnou porci gólů Cholupice inkasovaly i po přestávce a opět klesly na poslední místo tabulky. Pochvalu na domácí straně zaslouží jen fanoušci, kteří svůj tým vytrvale povzbuzovali.

Během tří minut úvodu zápasu dokázali hosté domácí zavřít v jjich šestnáctce, připravit si několik zakončení a celé to vyvrcholilo úvodním gólem. Ve 3. minutě si na pravé straně do volného prostoru
na přesný pas štefana naběhl Zolotuchin a spřehledem zakončil - 0:1.

A vlastně až do přestávky to byla přehlídka šancí hostů. V 9. minutě pohotově z vápna vypálil Slabý a Antl se musel hodně natahovat, aby míč vyrazil na roh. V 15. minutě si domácí Zavadil na vápně zamotal míč mezi nohama, sebral mu ho Morgenstern, ale sám proti Antlovi mířil vedle.

V 18. minutě vlétl do otevřeného středu domácí obrany Slabý, jeho střelu ještě Antl stačil vyrazit, ale na dorážku Štefana už neměl nárok - 0:2.

Za pět minut opět Morgenstern obral o míč Zavadil, našel přihrávkou pod sebe Jerhota a Antl musel opět zasahovat. Ve 28. minutě zůstal po centru z pravé strany na malém vápně úplně volný Zolotuchin, ale svou hlavičku poslal přímo do domácího brankáře.

Ve 42. minutě v přečíslení Morgenstern místo zakončení volil přihrávku, kterou stačil upálit na roh Habart.
V poslední minutě už domácí obránce neměl takové štěstí a napálil v podobné situaci přesně k tyči vlastní branky. Antl se jen ohlédl.

Do druhého poločasu poslali domácí na hřiště tři nové hráče, ale to k ničemu nevedlo. Naopak
v 50. a 51. minutě ztrestal Slabý dvě chyby domácí defenzívy a rázem to bylo 0:5.

Tím vlastně zápas skončil. Hosté už se nikam nehrnuli, kombinovali až to většinou překombinovali. Domácí se zmohli na jediný náznak šance, kdy v 63. minutě zahrával přímý kop Burda. Na zadní tyči se nedohodl Škoda s Jandzikem a nakonec ani jeden z nich míč netrefil.

Ránu z milosti dostali domácí v poslední minutě. Šindelář asi nečekal kolik má prostoru na středu hřiště,
v klidu obešel i Antla a do prázdné branky dokonal dílo na 0:6.

Cholupice - Admira B 0:6 (0:3)
Branky: 3. Zolotuchin, 18. Štefan, 45. vlastní Habart, 50. a 51. Slabý, 90. Šindelář. ŽK: 40. Škoda, 82. Srba - 82. Morgenstern. Rozhodčí: Stěhule - Gotthard, Kučera. Diváků: 100.
Cholupice: Antl - Zavadil (46. Hertl), Neveršil, Jandzik, Habart (46. Pýcha) - Sopr - Čermák (46. Marunčiak), Šmejkal (62. Srba), Burda, Janoušek - Škoda. Trenér: luboš Vondra.
Admira B: Žulevič (75. Bater) - Chyba, Štochl, Jackl, Beníšek (62. L. Němec) - Jerhot (28. Šindelář) - Zolotuchin (62. Paizullaev), Ondrůšek, Štefan, Morgenstern - Slabý (78. Bagagem). Trenér: František Peřina.

Hlasy trenérů
Luboš Vondra (Cholupice): „My jsme si přivezli za nějaký výkon tři body ze Zbraslavi, tak jsme to chtěli doma potvrdit. Ale z naší strany to dneska nemělo s fotbalem nic společného. Sám jsem byl překvapený, co jsme na hřišti předváděli. Od první minuty bez nějakého nasazení, nějaké snahy. Jsme doma, chceme ukázat, že se body odtud nevozí a pak to vypadá takhle. Od nás katastrofální. Dneska se všichni, včetně nás trenérů, musíme stydět. Byli jsme naprosto odevzdaní a soupeř to měl hodně jedoduché
a usnadněné.”
František Peřina (Admira B): „Měli jsme ze zápasu trochu obavy, protože Cholupice se chtějí zachránit. Čekal jsem proto, že budou klást větší odpor. My jsme zase perfektním presingem tou agresivitou, domácí donutili k chybám, které jsme potrestali. V první půli to na můj vkus mělo být víc gólů. Nedáme další tři - čtyři góly. V kabině jsme si řekli, že tam půjdeme zase do toho presingu a během pěti minut jsme to rozhodli. Od takové šedsáté minuty už jsme to jenom dohrávali. Šlo o to, aby se nikdo nezranil. Čekal jsem od Cholupic větší snahu, ale naší agresivitou jsme jim nedovolili vůbec nic. Byly tam jen nějaké závary.”

Nejlepší hráč Cholupic: Radim Antl.
Nejlepší hráč Admiry B: Patrik Zolotuchin.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Jakub Štefan (Admira B).