TJ Avia Čakovice vs. TJ Sokol Cholupice 1:2 (0:0)

Galerie a komentář trenéra k utkání 7. kola sezóny 2020/2021

Za Cholupice skóroval: France 2x

Komentář trenéra Jiřího Brabce:

"Jak jsme předpokládali, bylo to náročné utkání. Soupeř zalezl do bloku v devíti hráčích, hrál nepříjemně. Již ve třetí minutě jsme měli velkou šanci na otevření skóre, ale penaltu jsme zahodili. Další dvě neproměněné příležitosti jsme měli ještě do desáté minuty. Pak jsme spadli do průměrného výkonu, kombinace se nedařila, ztráceli jsme balóny, hráli jsme bez pohybu. Po přestávce se náš výkon trochu zlepšil, ale po jednom z mnoha brejků soupeře jsme dostali gól. Rozhodujícím faktorem utkání bylo odstoupení domácího stopera/kapitána, soupeři se zcela zbortila hra obrany. Přeskupili jsme řady, začali se více prosazovat a bylo jen otázkou času, kdy vyrovnáme. Nakonec jsme dali branky dvě a vyhráli jsme. Je to pro nás důležitá výhra, mnohem cennější, než když dáme někomu šest gólů, moc si jí cením."

Galerie k aktualitě