Cholupice – Kbely 4:3

Zdravím všechny příznivce Cholupického fotbalu. Týden opět utekl a jsme tu opět s komentářem k zápasu mladších žáků na hřišti SK KBELY. Tento tým se nachází v tabulce o 4 body za námi a tak bylo dobré vyhrát a odčinit tak domácí ostudnou prohru s TJ DUKLOU JM. Toto utkání se opravdu klukům nepovedlo a tak jsem čekal s jakým přístupem se předvedou na hřišti ve Kbelích. Instrukce a rady kluci dostali před utkáním, teď bylo jen na nich jak to dovedou na hřišti. Začátek byl opatrný, jak z naší strany, tak ze strany domácích. Po perfektní dvacetiminutovce, kdy kluci předvedli krásný fotbal a vytvořili si několik slibných šancí přišel trest. Domácí se dostali do vedení po velkém štěstí. Míč se sotva dokutálel do branky. Kluci si hráli stále svou hru, ale k velkému štěstí domácích jsme opět ikasovali. Kluci to nezabalili a ještě do konce prvního poločasu vyrovnali po krásných akcí a zkušenostech v zakončení, kdy nedali domácímu brankáří šanci. Také proto jsme šli do kabiny za stavu 2:2. Od začátku druhého poločasu jsme byli již lepším týmem a kluci ukázali, že je fotbal baví a předvedli opravdu krásný fotbal. Myslím, že rodiče kteří tam byli, budou s mými slovy souhlasit. Minuty běžely dál a kluci začali dávat góly po hezky vypracovaných šancích. Po krátké době jsme se dostali do vedení 4:2 a utkání bylo tak rozhodnuté. Ke konci jěště domácí snížili na 4:3. Kluci si to již ale nenechali vzít a zaslouženě vyhráli. Naskytly se jim ještě další šance, ale bohužel již bez gólových zakončení. Kluci předvedli krásné akce, bojovali jako lvi – prostě všechno super. Tímto bych jim chtěl moc poděkovat za super výkon a do dalšího utkání hodně štěstí.

Trenér ml.přípravky a zaskakující trenér žáků Petr K.

Střelci: Míša Šaškin 3, Venda Řízek 1.