Konec roku 2013 a další plány

Další etapa naší trenérské kapitoly je u konce.

Krásný podzim se vším všudy v týmu cholupického sokola byl další zajímavou etapou v práci s dětmi.

Cholupická mládež pomalu ale jistě stoupá a začíná se o ni mluvit nejen v blízkém okolí, ale i za hranicemi Prahy.

Ale k samotnému fotbalu.

Kluci prošli další zkouškou, tato část byla opět náročnější a kluci nejen fyzickou ale hlavně fotbalovou část měli o dost těžší.

Jsou o nějaký ten měsíc starší, tudíž i nároky musí být vyšší, ale né nesmyslné. Stále jsou to jen děti !!!

Na jaře nás čeká mnoho práce, samozřejmě chceme se dál učit fotbal, který nás bude bavit a bavit i rodiče, to je totiž nyní to nejdůležitější.

Samozřejmě máme zálusk i na další sporty, např. hokej, který jsme již potrénovali při utkání v Černošicích. Při zimní ,,přípravě“ nesmíme opomenout bobování, lyžování, snowboard, plavání a až přijde počasí tak kolo a in-liny.

Chceme se dále zlepšovat a pokusit se prohloubit spolupráci s týmy, které mají alespoň podobnou představu ohledně výchovy dětí.

Měli jsme možnost, na halových turnajích pár takových trenérů potkat a hlavně vidět jejich svěřence v akci, stále se máme co učit.

Cíle pro jaro máme, samozřejmě, jinak by to ani nešlo. Pokusíme se zamíchat pořadím na čele tabulky, a pokud bude jen malinká šance, budeme se o ní určitě prát.

Těšíme se na zápasy s Libuší, Chuchlí, Slivencem a Lipencema.

Do nového roku, přeji všem hráčům, rodičům, trenérům a lidem kolem fotbalu, kteří jsou moc a moc potřeba hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů, nejen na fotbalovém trávníku.

Hlavní věcí je mít děti rád, umět se vmyslit a vcítit do jejich duševního života.

JTr Jousef a Píha