Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00
Místo: Pod Havlínem 1302, 15600, Praha 5
Datum a čas konání: 5.5.2024 13:30
Datum a čas konání: 4.5.2024 12:00
Datum a čas konání: 4.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 4.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 5.5.2024 15:30
Místo: Volarská 9, 148 00, Praha 4
1. | Spartak Kbely | 22 | 60:24 | 55 |
2. | Prague Raptors FC | 23 | 63:34 | 49 |
3. | SK Aritma Praha B | 23 | 60:41 | 45 |
4. | FC Přední Kopanina B | 22 | 69:30 | 42 |
5. | SK Uhelné sklady Praha | 23 | 50:38 | 42 |
6. | SC Olympia Radotín | 22 | 54:31 | 39 |
7. | SK Modřany | 23 | 45:35 | 38 |
8. | FK Řeporyje | 23 | 43:34 | 37 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 23 | 42:45 | 31 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 23 | 43:56 | 23 |
11. | SK Zbraslav | 22 | 45:64 | 20 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 23 | 24:45 | 20 |
13. | 1999 Praha | 22 | 42:67 | 20 |
14. | TJ AFK Slivenec | 22 | 33:62 | 18 |
15. | SK Libuš 838 | 22 | 30:53 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 22 | 33:77 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 16 | 63:27 | 42 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 16 | 64:19 | 38 |
3. | SK Čechie Smíchov | 15 | 62:9 | 33 |
4. | SK Zbraslav B | 16 | 68:30 | 33 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 16 | 51:39 | 22 |
6. | SK Modřany B | 15 | 25:55 | 19 |
7. | FC Nebušice B | 15 | 37:50 | 17 |
8. | TJ Sokol Cholupice B | 16 | 21:53 | 16 |
9. | Tělovýchovná jednota.. | 15 | 18:50 | 13 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 15 | 25:39 | 12 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 15 | 26:57 | 12 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 16 | 24:56 | 9 |
1. | FK Vinoř 1928 | 14 | 105:27 | 36 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 14 | 74:13 | 36 |
3. | FK Loko Vltavín, z.s. | 15 | 85:34 | 30 |
4. | SK Dolní Chabry | 14 | 82:20 | 29 |
5. | TJ Avia Čakovice | 14 | 112:28 | 27 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 58:39 | 26 |
7. | Prague Raptors FC | 14 | 46:54 | 20 |
8. | TJ Ruzyně | 15 | 44:85 | 16 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 13 | 41:63 | 12 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 14 | 40:74 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 14 | 34:100 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 14 | 11:195 | 1 |
1. | FC Zličín | 16 | 107:35 | 41 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 15 | 112:33 | 37 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 69:40 | 35 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 15 | 86:58 | 31 |
5. | SK Motorlet Praha D | 15 | 104:42 | 28 |
6. | TJ Sokol Stodůlky B | 14 | 73:54 | 21 |
7. | Spartak Kbely | 15 | 44:67 | 21 |
8. | FK Dukla Jižní Město B | 14 | 57:65 | 18 |
9. | FK Admira Praha | 15 | 73:86 | 15 |
10. | SK Aritma Praha | 15 | 33:96 | 13 |
11. | SK Zbraslav B | 16 | 30:115 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 16 | 17:114 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 14 | 100:29 | 35 |
2. | Fotbalová akademia.. | 15 | 102:41 | 34 |
3. | SK Hostivař | 15 | 93:38 | 33 |
4. | Tělovýchovná jednota.. | 15 | 85:28 | 32 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 15 | 133:45 | 28 |
6. | SK Dolní Chabry | 14 | 58:47 | 20 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 14 | 65:62 | 18 |
8. | FK Union Strašnice | 14 | 49:83 | 15 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 32:81 | 13 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 15 | 55:93 | 12 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 14 | 43:81 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 14 | 11:198 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 15 | 534:135 | 45 |
2. | Eugen Link Football.. | 15 | 313:199 | 39 |
3. | FK Čechie Dubeč | 15 | 402:221 | 31 |
4. | SK Dolní Chabry | 15 | 326:244 | 30 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 16 | 256:324 | 24 |
6. | FC Slavoj Vyšehrad | 16 | 312:286 | 22 |
7. | SK Střešovice 1911 A | 14 | 292:350 | 21 |
8. | TJ AFK Slivenec | 15 | 254:392 | 18 |
9. | SK Dolní Měcholupy | 15 | 276:333 | 17 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 283:326 | 15 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 16 | 237:348 | 9 |
12. | SK Hostivař | 16 | 146:473 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 13 | 278:62 | 39 |
2. | SK Slovan Kunratice | 13 | 290:111 | 33 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 13 | 261:124 | 30 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 14 | 189:152 | 27 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 12 | 180:156 | 18 |
6. | FK Čechie Dubeč | 13 | 184:178 | 18 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 13 | 138:215 | 15 |
8. | SK Dolní Měcholupy | 14 | 157:183 | 10 |
9. | FK Dukla Praha ženy | 13 | 121:190 | 10 |
10. | ČAFC Praha | 13 | 121:281 | 9 |
11. | Viktorka Žižkov | 13 | 124:391 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / Zápasy / Výsledky / B-Tým
7 gólů
Tomáš Moravec3 góly
Daniel France2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Jiří Sláma1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec5 gólů
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Tomáš Klinka2 góly
Roman Janoušek1 gól
Antonín Lidman1 gól
Lukáš Vondra1 gól
Martin Bartoš1 gól
Marek Kincl3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 115732
Posledních 30 dnů: 1240 | Posledních 7 dnů: 324 | Poslední den: 14
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz