Datum a čas konání: 11.5.2024 10:00
Místo: Ke Hřbitovu 5, 15200, Praha 5
Datum a čas konání: 11.5.2024 11:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 12.5.2024 14:00
Místo: Dvorní 1211/1a 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry
Datum a čas konání: 11.5.2024 15:45
Místo: Butovická 35, Jinonice
Datum a čas konání: 8.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 12.5.2024 15:00
Místo: Švehlova 1362/36, 10200, Praha 10
Datum a čas konání: 11.5.2024 09:00
1. | Spartak Kbely | 24 | 69:25 | 61 |
2. | Prague Raptors FC | 24 | 67:34 | 52 |
3. | SK Aritma Praha B | 24 | 63:42 | 48 |
4. | FC Přední Kopanina B | 24 | 71:32 | 45 |
5. | SC Olympia Radotín | 24 | 63:35 | 42 |
6. | SK Uhelné sklady Praha | 24 | 50:42 | 42 |
7. | SK Modřany | 24 | 49:38 | 41 |
8. | FK Řeporyje | 24 | 48:35 | 40 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 24 | 42:50 | 31 |
10. | TJ AFK Slivenec | 24 | 40:63 | 24 |
11. | FK Meteor Praha VIII B | 24 | 46:60 | 23 |
12. | SK Zbraslav | 24 | 48:68 | 23 |
13. | 1999 Praha | 24 | 45:77 | 23 |
14. | TJ Sokol Cholupice | 24 | 24:46 | 20 |
15. | SK Libuš 838 | 24 | 32:57 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 24 | 35:88 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 17 | 64:29 | 42 |
2. | SK Čechie Smíchov | 17 | 71:12 | 39 |
3. | TJ Slavoj Suchdol | 17 | 66:24 | 38 |
4. | SK Zbraslav B | 17 | 75:34 | 36 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 17 | 53:40 | 25 |
6. | SK Modřany B | 17 | 31:59 | 22 |
7. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 23:50 | 19 |
8. | FC Nebušice B | 17 | 38:59 | 17 |
9. | TJ Sokol Cholupice B | 17 | 25:60 | 16 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 17 | 29:43 | 15 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 17 | 28:59 | 15 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 17 | 24:58 | 9 |
1. | FK Vinoř 1928 | 17 | 133:28 | 45 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 17 | 99:25 | 39 |
3. | TJ Avia Čakovice | 17 | 142:30 | 36 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 17 | 99:34 | 36 |
5. | SK Dolní Chabry | 17 | 93:28 | 35 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 65:44 | 29 |
7. | Prague Raptors FC | 16 | 54:56 | 26 |
8. | TJ Ruzyně | 17 | 48:95 | 19 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 16 | 50:83 | 15 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 17 | 42:91 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 17 | 36:121 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 17 | 13:239 | 1 |
1. | FC Zličín | 17 | 110:37 | 44 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 16 | 119:36 | 40 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 76:40 | 38 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 17 | 92:65 | 32 |
5. | SK Motorlet Praha D | 16 | 107:47 | 28 |
6. | FK Dukla Jižní Město B | 17 | 72:77 | 24 |
7. | Spartak Kbely | 17 | 52:75 | 23 |
8. | TJ Sokol Stodůlky B | 16 | 80:69 | 21 |
9. | FK Admira Praha | 17 | 88:93 | 21 |
10. | SK Aritma Praha | 17 | 39:107 | 14 |
11. | SK Zbraslav B | 17 | 30:122 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 16 | 17:114 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 17 | 128:32 | 44 |
2. | SK Hostivař | 17 | 101:43 | 39 |
3. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 109:31 | 38 |
4. | Fotbalová akademia.. | 17 | 120:44 | 37 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 17 | 143:47 | 34 |
6. | SK Dolní Chabry | 17 | 84:58 | 26 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 17 | 72:80 | 18 |
8. | SK Junior Praha 1960 | 17 | 69:97 | 18 |
9. | FK Union Strašnice | 17 | 52:102 | 18 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 36:96 | 13 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 48:110 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 17 | 16:238 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 17 | 655:148 | 51 |
2. | Eugen Link Football.. | 17 | 333:235 | 39 |
3. | FK Čechie Dubeč | 17 | 462:269 | 34 |
4. | SK Dolní Chabry | 17 | 356:268 | 33 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 17 | 287:334 | 27 |
6. | SK Střešovice 1911 A | 17 | 351:412 | 27 |
7. | FC Slavoj Vyšehrad | 17 | 330:306 | 22 |
8. | TJ AFK Slivenec | 17 | 290:448 | 21 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 307:337 | 18 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 17 | 296:406 | 17 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 257:366 | 12 |
12. | SK Hostivař | 17 | 150:545 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 15 | 322:71 | 45 |
2. | SK Slovan Kunratice | 15 | 306:135 | 33 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 14 | 269:140 | 30 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 199:160 | 30 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 14 | 221:176 | 24 |
6. | FK Čechie Dubeč | 14 | 202:189 | 21 |
7. | FK Dukla Praha ženy | 15 | 149:205 | 16 |
8. | SK Újezd Praha 4 | 14 | 139:245 | 15 |
9. | SK Dolní Měcholupy | 14 | 157:183 | 10 |
10. | ČAFC Praha | 15 | 138:315 | 9 |
11. | Viktorka Žižkov | 15 | 145:428 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / G3I - SPŘ 2011 (1HP) - 2021/2022 / 4.kolo / SK Libuš 838 : TJ Sokol Cholupice
SK Libuš 838
4 : 13
TJ Sokol Cholupice
7 gólů
Tomáš Moravec3 góly
Daniel France2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Jiří Sláma1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec5 gólů
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský3 góly
Marek Kincl2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Tomáš Klinka2 góly
Roman Janoušek2 góly
Adam Tročil1 gól
Antonín Lidman1 gól
Lukáš Vondra3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 115927
Posledních 30 dnů: 1334 | Posledních 7 dnů: 335 | Poslední den: 27
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze