Datum a čas konání: 27.4.2024 11:00
Místo: Komořanská 40, 14300, Praha 4
Datum a čas konání: 27.4.2024 11:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 1.5.2024 15:00
Místo: FC Zličín Na Radosti 242 150 00 Praha 5
Datum a čas konání: 27.4.2024 09:30
Místo: U Zličínského hřiště 499 15521 Praha 5 Zličín
Datum a čas konání: 27.4.2024 09:00
Datum a čas konání: 27.4.2024 09:00
Místo: Městská 444/1 Praha 10 - Dubeč
Datum a čas konání: 27.4.2024 09:00
1. | Spartak Kbely | 22 | 60:24 | 55 |
2. | Prague Raptors FC | 22 | 60:34 | 46 |
3. | FC Přední Kopanina B | 22 | 69:30 | 42 |
4. | SK Aritma Praha B | 22 | 57:39 | 42 |
5. | SK Uhelné sklady Praha | 22 | 50:38 | 41 |
6. | SC Olympia Radotín | 22 | 54:31 | 39 |
7. | SK Modřany | 22 | 42:32 | 37 |
8. | FK Řeporyje | 22 | 43:34 | 36 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 22 | 40:42 | 31 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 22 | 43:53 | 23 |
11. | SK Zbraslav | 22 | 45:64 | 20 |
12. | 1999 Praha | 22 | 42:67 | 20 |
13. | TJ Sokol Cholupice | 22 | 21:42 | 19 |
14. | TJ AFK Slivenec | 22 | 33:62 | 18 |
15. | SK Libuš 838 | 22 | 30:53 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 22 | 33:77 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 15 | 62:25 | 42 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 15 | 62:18 | 35 |
3. | SK Čechie Smíchov | 15 | 62:9 | 33 |
4. | SK Zbraslav B | 15 | 63:28 | 30 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 15 | 49:34 | 22 |
6. | SK Modřany B | 15 | 25:55 | 19 |
7. | FC Nebušice B | 15 | 37:50 | 17 |
8. | Tělovýchovná jednota.. | 15 | 18:50 | 13 |
9. | TJ Sokol Cholupice B | 15 | 16:49 | 13 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 15 | 25:39 | 12 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 15 | 26:57 | 12 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 15 | 20:51 | 9 |
1. | FK Vinoř 1928 | 14 | 105:27 | 36 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 14 | 74:13 | 36 |
3. | FK Loko Vltavín, z.s. | 15 | 85:34 | 30 |
4. | SK Dolní Chabry | 14 | 82:20 | 29 |
5. | TJ Avia Čakovice | 14 | 112:28 | 27 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 58:39 | 26 |
7. | Prague Raptors FC | 14 | 46:54 | 20 |
8. | TJ Ruzyně | 15 | 44:85 | 16 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 13 | 41:63 | 12 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 14 | 40:74 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 14 | 34:100 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 14 | 11:195 | 1 |
1. | FC Zličín | 15 | 106:34 | 40 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 14 | 98:32 | 34 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 68:39 | 34 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 15 | 86:58 | 31 |
5. | SK Motorlet Praha D | 14 | 96:40 | 25 |
6. | TJ Sokol Stodůlky B | 14 | 73:54 | 21 |
7. | Spartak Kbely | 15 | 44:67 | 21 |
8. | FK Dukla Jižní Město B | 14 | 57:65 | 18 |
9. | FK Admira Praha | 15 | 73:86 | 15 |
10. | SK Aritma Praha | 15 | 33:96 | 13 |
11. | SK Zbraslav B | 15 | 29:101 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 15 | 15:106 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 14 | 100:29 | 35 |
2. | Fotbalová akademia.. | 14 | 97:35 | 34 |
3. | SK Hostivař | 14 | 82:38 | 30 |
4. | Tělovýchovná jednota.. | 14 | 79:23 | 29 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 14 | 128:40 | 27 |
6. | SK Dolní Chabry | 14 | 58:47 | 20 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 14 | 65:62 | 18 |
8. | FK Union Strašnice | 14 | 49:83 | 15 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 14 | 32:70 | 13 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 14 | 50:88 | 11 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 14 | 43:81 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 14 | 11:198 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 15 | 534:135 | 45 |
2. | Eugen Link Football.. | 14 | 296:184 | 36 |
3. | FK Čechie Dubeč | 14 | 377:204 | 28 |
4. | SK Dolní Chabry | 14 | 309:235 | 27 |
5. | FC Slavoj Vyšehrad | 15 | 297:267 | 22 |
6. | SK Střešovice 1911 A | 14 | 292:350 | 21 |
7. | FK Loko Vltavín, z.s. | 15 | 237:309 | 21 |
8. | SK Dolní Měcholupy | 14 | 261:316 | 17 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 15 | 266:301 | 15 |
10. | TJ AFK Slivenec | 14 | 234:374 | 15 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 15 | 228:331 | 9 |
12. | SK Hostivař | 15 | 128:453 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 12 | 246:60 | 36 |
2. | SK Slovan Kunratice | 12 | 269:100 | 30 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 13 | 261:124 | 30 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 13 | 177:142 | 24 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 11 | 169:139 | 18 |
6. | FK Čechie Dubeč | 12 | 167:167 | 15 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 12 | 127:194 | 15 |
8. | SK Dolní Měcholupy | 13 | 147:171 | 10 |
9. | FK Dukla Praha ženy | 13 | 121:190 | 10 |
10. | ČAFC Praha | 13 | 121:281 | 9 |
11. | Viktorka Žižkov | 12 | 122:359 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / A4C 23 M-2/C - 2022/2023 / 11.kolo / Tělovýchovná jednota PRAGA C :
Tělovýchovná jednota PRAGA C
4 : 2
6 gólů
Tomáš Moravec2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Daniel France1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec1 gól
Jiří Sláma4 góly
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Tomáš Klinka1 gól
Antonín Lidman1 gól
Martin Bartoš1 gól
Roman Janoušek3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 115511
Posledních 30 dnů: 1171 | Posledních 7 dnů: 278 | Poslední den: 34
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze