Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 4.5.2024 17:00
Místo: Pod Havlínem 1302, 15600, Praha 5
Datum a čas konání: 5.5.2024 13:30
Datum a čas konání: 11.5.2024 15:45
Místo: Butovická 35, Jinonice
Datum a čas konání: 8.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 12.5.2024 15:00
Místo: Švehlova 1362/36, 10200, Praha 10
Datum a čas konání: 5.5.2024 15:30
Místo: Volarská 9, 148 00, Praha 4
1. | Spartak Kbely | 23 | 66:25 | 58 |
2. | Prague Raptors FC | 23 | 63:34 | 49 |
3. | SK Aritma Praha B | 23 | 60:41 | 45 |
4. | FC Přední Kopanina B | 23 | 70:32 | 42 |
5. | SC Olympia Radotín | 23 | 63:32 | 42 |
6. | SK Uhelné sklady Praha | 23 | 50:38 | 42 |
7. | SK Modřany | 23 | 45:35 | 38 |
8. | FK Řeporyje | 23 | 43:34 | 37 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 23 | 42:45 | 31 |
10. | FK Meteor Praha VIII B | 23 | 43:56 | 23 |
11. | SK Zbraslav | 23 | 47:65 | 23 |
12. | TJ AFK Slivenec | 23 | 35:63 | 21 |
13. | TJ Sokol Cholupice | 23 | 24:45 | 20 |
14. | 1999 Praha | 23 | 43:76 | 20 |
15. | SK Libuš 838 | 23 | 31:55 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 23 | 34:83 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 16 | 63:27 | 42 |
2. | TJ Slavoj Suchdol | 16 | 64:19 | 38 |
3. | SK Čechie Smíchov | 16 | 66:10 | 36 |
4. | SK Zbraslav B | 16 | 68:30 | 33 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 16 | 51:39 | 22 |
6. | SK Modřany B | 16 | 31:56 | 22 |
7. | FC Nebušice B | 16 | 38:56 | 17 |
8. | Tělovýchovná jednota.. | 16 | 20:50 | 16 |
9. | TJ Sokol Cholupice B | 16 | 21:53 | 16 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 16 | 26:43 | 12 |
11. | TJ Sokol Lipence B | 16 | 26:59 | 12 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 16 | 24:56 | 9 |
1. | FK Vinoř 1928 | 16 | 120:28 | 42 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 16 | 98:21 | 39 |
3. | SK Dolní Chabry | 16 | 92:21 | 35 |
4. | TJ Avia Čakovice | 16 | 135:29 | 33 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 16 | 91:34 | 33 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 59:43 | 26 |
7. | Prague Raptors FC | 15 | 50:55 | 23 |
8. | TJ Ruzyně | 16 | 44:93 | 16 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 15 | 49:77 | 15 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 16 | 42:83 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 16 | 34:117 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 16 | 13:226 | 1 |
1. | FC Zličín | 16 | 107:35 | 41 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 16 | 119:36 | 40 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 69:40 | 35 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 16 | 90:62 | 32 |
5. | SK Motorlet Praha D | 16 | 107:47 | 28 |
6. | FK Dukla Jižní Město B | 16 | 69:70 | 24 |
7. | Spartak Kbely | 16 | 48:71 | 22 |
8. | TJ Sokol Stodůlky B | 16 | 80:69 | 21 |
9. | FK Admira Praha | 16 | 81:90 | 18 |
10. | SK Aritma Praha | 16 | 35:103 | 13 |
11. | SK Zbraslav B | 16 | 30:115 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 16 | 17:114 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 17 | 128:32 | 44 |
2. | SK Hostivař | 17 | 101:43 | 39 |
3. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 109:31 | 38 |
4. | Fotbalová akademia.. | 17 | 120:44 | 37 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 16 | 138:45 | 31 |
6. | SK Dolní Chabry | 16 | 78:55 | 23 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 16 | 70:75 | 18 |
8. | FK Union Strašnice | 17 | 52:102 | 18 |
9. | SK Junior Praha 1960 | 16 | 64:94 | 15 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 33:90 | 13 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 48:110 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 16 | 13:233 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 16 | 583:144 | 48 |
2. | Eugen Link Football.. | 16 | 326:219 | 39 |
3. | FK Čechie Dubeč | 16 | 427:247 | 31 |
4. | SK Dolní Chabry | 16 | 340:261 | 30 |
5. | SK Střešovice 1911 A | 16 | 329:377 | 27 |
6. | FK Loko Vltavín, z.s. | 16 | 256:324 | 24 |
7. | FC Slavoj Vyšehrad | 16 | 312:286 | 22 |
8. | TJ AFK Slivenec | 16 | 280:417 | 21 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 307:337 | 18 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 17 | 296:406 | 17 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 16 | 237:348 | 9 |
12. | SK Hostivař | 16 | 146:473 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 14 | 292:70 | 42 |
2. | SK Slovan Kunratice | 14 | 298:125 | 33 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 13 | 261:124 | 30 |
4. | TJ Sokol Cholupice | 14 | 189:152 | 27 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 13 | 205:168 | 21 |
6. | FK Čechie Dubeč | 13 | 184:178 | 18 |
7. | SK Újezd Praha 4 | 13 | 138:215 | 15 |
8. | FK Dukla Praha ženy | 14 | 137:196 | 13 |
9. | SK Dolní Měcholupy | 14 | 157:183 | 10 |
10. | ČAFC Praha | 14 | 127:297 | 9 |
11. | Viktorka Žižkov | 14 | 136:416 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / F3E - mladší žáci B - 2022/2023 / 13.kolo / TJ Sokol Cholupice : SK Modřany B
TJ Sokol Cholupice
0 : 2
SK Modřany B
7 gólů
Tomáš Moravec3 góly
Daniel France2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Jiří Sláma1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec5 gólů
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Tomáš Klinka2 góly
Roman Janoušek1 gól
Antonín Lidman1 gól
Lukáš Vondra1 gól
Martin Bartoš1 gól
Marek Kincl3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 115751
Posledních 30 dnů: 1226 | Posledních 7 dnů: 311 | Poslední den: 19
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze