Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 25.5.2024 11:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 26.5.2024 15:30
Místo: Ztracená 1132/1 16100 Praha 6
Datum a čas konání: 25.5.2024 14:30
Místo: Na Chobotě Engelmüllerova 625/4 16300 Praha 17
Datum a čas konání: 25.5.2024 10:00
Místo: Volkovova 3/2291 149 00 Praha 4 - Chodov
Datum a čas konání: 24.5.2024 17:00
Místo: U Sportoviště 54, 15400, Praha 5
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: ASC Juliska Na Julisce 28/2 160 00 Praha 6
1. | Spartak Kbely | 25 | 71:25 | 64 |
2. | Prague Raptors FC | 25 | 70:35 | 55 |
3. | FC Přední Kopanina B | 26 | 77:33 | 51 |
4. | SK Aritma Praha B | 25 | 67:44 | 51 |
5. | SC Olympia Radotín | 26 | 71:36 | 48 |
6. | SK Modřany | 26 | 64:41 | 47 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 26 | 53:51 | 42 |
8. | FK Řeporyje | 26 | 48:40 | 40 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 26 | 44:52 | 34 |
10. | TJ AFK Slivenec | 25 | 44:65 | 27 |
11. | FK Meteor Praha VIII B | 26 | 46:65 | 23 |
12. | TJ Sokol Cholupice | 25 | 26:46 | 23 |
13. | SK Zbraslav | 25 | 50:72 | 23 |
14. | 1999 Praha | 25 | 47:81 | 23 |
15. | SK Libuš 838 | 25 | 33:62 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 26 | 37:100 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 19 | 80:31 | 48 |
2. | SK Čechie Smíchov | 19 | 85:12 | 45 |
3. | TJ Slavoj Suchdol | 19 | 74:26 | 44 |
4. | SK Zbraslav B | 19 | 77:50 | 36 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 18 | 53:48 | 25 |
6. | SK Modřany B | 18 | 33:63 | 22 |
7. | Tělovýchovná jednota.. | 19 | 26:57 | 20 |
8. | TJ AFK Slivenec B | 19 | 35:46 | 19 |
9. | TJ Sokol Lipence B | 18 | 31:60 | 18 |
10. | FC Nebušice B | 18 | 38:64 | 17 |
11. | TJ Sokol Cholupice B | 19 | 26:69 | 16 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 19 | 29:61 | 12 |
1. | FK Vinoř 1928 | 18 | 135:30 | 46 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 18 | 100:26 | 40 |
3. | TJ Avia Čakovice | 18 | 151:30 | 39 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 18 | 116:35 | 39 |
5. | SK Dolní Chabry | 18 | 96:28 | 38 |
6. | Prague Raptors FC | 18 | 57:58 | 30 |
7. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 65:47 | 29 |
8. | TJ Ruzyně | 18 | 48:104 | 19 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 18 | 51:85 | 16 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 18 | 48:91 | 12 |
11. | TJ Březiněves | 18 | 36:127 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 18 | 14:256 | 1 |
1. | Fotbalová Akademie.. | 19 | 143:40 | 49 |
2. | FC Zličín | 18 | 115:38 | 47 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 19 | 78:48 | 38 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 18 | 99:68 | 35 |
5. | SK Motorlet Praha D | 18 | 113:53 | 31 |
6. | FK Dukla Jižní Město B | 18 | 78:79 | 27 |
7. | TJ Sokol Stodůlky B | 18 | 86:76 | 24 |
8. | Spartak Kbely | 18 | 57:80 | 24 |
9. | FK Admira Praha | 18 | 93:98 | 22 |
10. | SK Aritma Praha | 19 | 42:112 | 17 |
11. | SK Zbraslav B | 19 | 33:131 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 18 | 18:132 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 19 | 135:38 | 47 |
2. | FC Háje Jižní Město C | 20 | 163:51 | 43 |
3. | Tělovýchovná jednota.. | 19 | 115:37 | 41 |
4. | Fotbalová akademia.. | 18 | 128:46 | 40 |
5. | SK Hostivař | 19 | 104:51 | 39 |
6. | SK Dolní Chabry | 18 | 92:60 | 29 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 19 | 93:83 | 24 |
8. | FK Union Strašnice | 19 | 58:104 | 24 |
9. | SK Junior Praha 1960 | 19 | 73:109 | 18 |
10. | Tělovýchovná jednota.. | 19 | 59:116 | 13 |
11. | TJ Sokol Cholupice | 20 | 41:118 | 13 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 19 | 18:266 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 19 | 732:170 | 57 |
2. | Eugen Link Football.. | 19 | 346:269 | 39 |
3. | FK Čechie Dubeč | 18 | 488:285 | 37 |
4. | SK Dolní Chabry | 18 | 372:294 | 33 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 19 | 323:365 | 30 |
6. | SK Střešovice 1911 A | 18 | 369:427 | 30 |
7. | FC Slavoj Vyšehrad | 18 | 343:313 | 25 |
8. | TJ Sokol Cholupice | 19 | 343:409 | 21 |
9. | TJ AFK Slivenec | 19 | 319:499 | 21 |
10. | Tělovýchovná jednota.. | 19 | 310:395 | 18 |
11. | SK Dolní Měcholupy | 18 | 311:424 | 17 |
12. | SK Hostivař | 18 | 168:574 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 16 | 333:84 | 45 |
2. | SK Slovan Kunratice | 15 | 306:135 | 33 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 212:171 | 33 |
4. | AFK Slavoj Podolí Praha | 15 | 277:152 | 30 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 15 | 247:190 | 27 |
6. | FK Čechie Dubeč | 15 | 214:197 | 24 |
7. | FK Dukla Praha ženy | 16 | 166:213 | 19 |
8. | SK Újezd Praha 4 | 15 | 147:262 | 15 |
9. | ČAFC Praha | 16 | 166:342 | 12 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 15 | 171:209 | 10 |
11. | Viktorka Žižkov | 16 | 172:456 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / mladší přípravka H3G 2010/11/12 (1HP) - 2018/2019 / 3.kolo / SK Újezd Praha 4 : SK Libuš 838
SK Újezd Praha 4
0 : 0
SK Libuš 838
7 gólů
Tomáš Moravec4 góly
Daniel France2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Jiří Sláma1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec5 gólů
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský3 góly
Tomáš Klinka3 góly
Marek Kincl2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Roman Janoušek2 góly
Adam Tročil1 gól
Antonín Lidman1 gól
Lukáš Vondra3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 116235
Posledních 30 dnů: 1265 | Posledních 7 dnů: 347 | Poslední den: 48
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze